Quantcast

Przywódca przyszłości. 9 postaw i umiejętności przywódców przyszłej dekady

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2022-05-17
Tytuł oryginału: The Future Leader: 9 Skills and Mindsets to Succeed in the Next Decade

Dzisiejszy sukces nie gwarantuje sukcesu jutro.

Jedna na dwie osoby rezygnuje z pracy z powodu przełożonego.

Tylko 15 procent pracowników na świecie angażuje się w swoją pracę.

71 procent milenialsów planuje odejść z pracy w perspektywie dwóch lat z powodu szefa.

Czas na zmianę!

Jacob Morgan przeprowadził wywiady z dyrektorami generalnymi stojącymi na czele wiodących światowych organizacji, między innymi Unilevera, Audi, Mastercard, Microsoftu, a we współpracy z LinkedIn ankietę sondażową z udziałem prawie czternastu tysięcy użytkowników, by zweryfikować i określić najważniejsze cechy przywódcy. Uzyskane na tej podstawie dane posłużyły mu do stworzenia modelowego obrazu przywództwa i sformułowania praktycznych zaleceń na przyszłość. Dzięki tej książce można się dowiedzieć m.in., jak:

- zaprzyjaźnić się z nowymi technologiami, sztuczną inteligencją i automatyzacją pracy,

- wspierać pracowników w podnoszeniu kwalifikacji lub w ich zmianie,

- przyciągać do firmy i zatrzymywać w niej wybitnie utalentowane osoby,

- rozpoznawać kierunek zmian i być na nie gotowym.

Transformacja nie czeka i Jacob temu zagadnieniu poświęca swoją nową książkę. Przywódca przyszłości to obowiązkowa lektura dla obecnych i przyszłych liderów. Na pewno warto się z nią zapoznać!- Abraham Schot, dyrektor generalny Audi. Jutro zawsze nadchodzi. Najlepsi liderzy próbują wyobrazić sobie przyszłość, stworzyć sobie w niej miejsce, zapewnić środki finansowe i o nią walczyć. Jacob Morgan dzieli się ważnymi przemyśleniami i wskazuje drogę ku przyszłości. Książka zdecydowanie warta przeczytania.- Beth Comstock, autorka Imagine It Forward i była wicedyrektor General Electric. Przywódca przyszłości to niezwykle cenny przewodnik po dziedzinie przywództwa. Ta praktyczna i oparta na rzetelnych badaniach książka daje wgląd w najważniejsze umiejętności i sposoby myślenia dzisiejszych inicjatorów zmian.- Nir Eyal, autor bestsellerów Skuszeni i Nierozpoznawalni.

Kup książkę Przywódca przyszłości. 9 postaw i umiejętności przywódców przyszłej dekady

Opowieść Północna
Szymon Krug