Psy pożrą ciało Jezebel

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2019-10-16
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788328071353
Liczba stron: 416

Ocena: 0 (0 głosów)

Powieść autora książki Tylko Lola - uznanej przez tygodnik ,,Polityka" za najlepszą polską powieść roku 2017 - oraz świetnie przyjętej Rozwiązłej.

Sylwia Aran pracuje za granicą. Nieobecna w ostatnich miesiącach życia córki ma ogromne poczucie winy po samobójstwie piętnastoletniej Mili. W półlegalnym portalu internetowym prowadzi profil, gdzie umieszcza filmy opowiadające o swojej traumie. Jej zapiski z niekończącej się żałoby przyciągają sporą publiczność. Wśród obserwujących niegdyś profil Mili jest tajemnicza YZBL2. Sylwia pozwala jej prowadzić się na drugą stronę ekranu smartfona, do piekła świata wirtualnego. Dla najbliższych to objaw szaleństwa, dla matki ofiary - jedyna szansa, żeby zrozumieć, dlaczego jej córka odebrała sobie życie.

Jarosław Kamiński - scenarzysta, publicysta, dramaturg, poeta i pisarz. Współpracował z wieloma pismami literackimi i publicystycznymi, m.in. ,,Dużym Formatem", ,,Polityką" i ,,Studium". Współscenarzysta serialu HBO Pakt 2 i trzeciego sezonu serialu HBO Bez tajemnic (reż. A. Holland i K. Adamik). Film krótkometrażowy 3xLove (reż. O. Chajdas) z jego scenariuszem zdobył wiele nagród na międzynarodowych festiwalach, m.in. na Los Angeles Independent Film Festival Award 2016 i na Festiwalu ,,Oddalenia" 2016 w Dublinie.

Tagi:

Kup książkę Psy pożrą ciało Jezebel

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Psy pożrą ciało Jezebel

Inne książki autora
Rozwiązła
Jarosław Kamiński0
Okładka ksiązki - Rozwiązła

  Dobiegająca czterdziestki Zofia Rogala, pracująca w filmie i reklamie wizażystka, atrakcyjna kobieta ,,po przejściach", nawiązuje romans z młodszym...

Wiwarium
Jarosław Kamiński0
Okładka ksiązki - Wiwarium

Jeden dzień, jeden rok, jedno życie - historia wychodzenia z kryzysu egzystencjalnego Brunona Winnickiego - młodego profesora politologii na Uniwersytecie...

Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Ulica Pazurkowa. Na tropie Ogryzka
Aleksandra Struska-Musiał;
Ulica Pazurkowa. Na tropie Ogryzka
Pokaż wszystkie recenzje