Psychic Witch. Uwolnij moc czarownicy i wzmocnij swój magiczny potencjał

Czarostwo i parapsychika niczym dwie strony jednej monety uzupełniają się i wzmacniają. Każda czarownica posiada bowiem zdolności parapsychiczne, musi je jedynie rozwinąć.

Jak umocnić naturalne uzdolnienia i wznieść swą praktykę magiczną oraz umiejętności mentalne na wyższy poziom? Wskazówek udzieli ci sam Mat Auryn - znany czarownik, medium, autor bloga For Puck's Sake i wielu książek z zakresu rozwoju parapsychicznego, wróżbiarstwa, a także doskonalenia technik magicznych. Zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale dzięki blisko stu ćwiczeniom rozbudzisz swoje zmysły parapsychiczne i tkwiący w tobie magiczny potencjał.

Podążając ścieżką wyznaczoną przez autora:

- nauczysz się tworzyć skuteczne zaklęcia;

- zwiększysz swoją wrażliwość parapsychiczną;

- rozwiniesz umiejętność postrzegania pozazmysłowego: jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnodotyku;

- nauczysz się uziemiać i czerpać energię z otaczających cię żywiołów;

- dowiesz się, jak wchłaniać energię z przedmiotów i nasycać je energią.

Informacje dodatkowe o Psychic Witch. Uwolnij moc czarownicy i wzmocnij swój magiczny potencjał:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-11-25
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Psychic Witch: A Metaphysical Guide to Meditation, Magick & Manifestation

Tagi: Umysł ciało duch - medytacja i wizualizacja bóg

Kup książkę Psychic Witch. Uwolnij moc czarownicy i wzmocnij swój magiczny potencjał

Psychic Witch. Uwolnij moc czarownicy i wzmocnij swój magiczny potencjał - opinie o książce

Jeśli ktoś z Was chciałby rozpocząć przygodę z magią, to właśnie od tej książki.
Jest to małe kompendium wiedzy magicznej.
Są w niej zawarte metody na medytację, ponieważ medytując wprowadzamy się na różne częstotliwości i najlepiej jest to robić przed snem, bo nasza wrażliwość jest wtedy największa i łatwiej jest czarować.
Dużą siłę daje codziennie rano spoglądanie w lustro i mówienie danych afirmacji typu: dzisiaj wszystko mi się uda, bo wtedy wszechświat tak się układa, aby nam w tym pomóc.

W książce opisane są też dary jakie posiada każda czarownica i pokazane sposoby, jak je w sobie odkryć.
Mamy też przedstawioną moc planet, żywiołów.
Jest o efekcie motyla, magicznym kręgu, energii ziemi i gwiazd oraz mapa rzeczywistości.
Wszystko zrozumiale, prosto i na temat.
Książka jest ciekawa i wciągająca.

Moja rada:
Czytać i od razu praktykować, bo każdy rozdział wprowadza nowe zagadnienia, a my stajemy się wtedy bardziej świadomi tego, co czytamy.

Kurs rzucania zaklęć. Rozwijaj swoje magiczne zdolności
Mat Auryn0
Okładka ksiązki - Kurs rzucania zaklęć. Rozwijaj swoje magiczne zdolności

Obudź drzemiącą w tobie magię! Mat Auryn, profesjonalny czarownik i medium, nauczyciel okultyzmu, a także autor bestsellerowej ,,Mocy czarownicy" przedstawia...