Pudełko z przepisami

Kiedy jej małżeństwo się rozpadło i została samotną matką, a na dodatek straciła najlepszą przyjaciółkę, Grace postanowiła wrócić do rodzinnej miejscowości. Wyjechała stamtąd kilka lat wcześniej po kłótni z matką i od tamtej pory nie utrzymywała kontaktów z rodziną.

Powroty nie są łatwe, ale ku swemu zdumieniu Grace odkryła, że rodzinne okolice to jej miejsce na ziemi. Okazało się też, że jest coś, co ma siłę zdolną połączyć pokolenia: odziedziczone po babci pudełko z przepisami. W kuchni matka, córka i wnuczka dostały szansę, by odnaleźć to, co najcenniejsze: łączącą je nić miłości i porozumienia.

"Pudełko z przepisami" to podnosząca na duchu opowieść o matkach i córkach, przyjaźni i miłości, przeplatana smakowitymi przepisami autorki.

Informacje dodatkowe o Pudełko z przepisami:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2014-03-17
ISBN: 978-83-240-2513-8

Kup książkę Pudełko z przepisami

Pudełko z przepisami - opinie o książce

Avatar użytkownika - ania87
ania87
Przeczytane:2016-05-22, Ocena: 2, Przeczytałam, 26 książek w 2016, Mam,
Niestety mnie też skusiła okładka i niska cena książki...Nigdy więcej nie dam się tak nabrać.Książka nudzi i miałam wrażenie,że nigdy się nie skończy.Początek był obiecujący oto Grace i jej przyjaciel gej Ken pracują na planie dużej superprodukcji.Grace właśnie wróciła z rodzinnego,małego miasteczka gdzie była odwiedzić chorą na raka przyjaciółke Leeze.Grace jest rozwiedziona i sama wychowuje nastoletnią "zbuntowaną"córkę Emmę. Zaczyna się obiecująco prawda? Niestety nic bardziej mylnego! Główna bohaterka Grace ma dylematy godne nastolatki,a nie dojrzałej kobiety.Nie da jej się polubić.Akcja jest przewidywalna i ciągnie się niemiłosiernie.Przepisów w książce jest niewiele,ale akurat tylko one są godne uwagi.Powiem szczerze nie warto,szkoda czasu,a moja ocena jest najniższa jaką kiedykolwiek przyznałam książce,ale za te męczarnie nie mogłam dać innej.
No niestety... Skuszona przyjemną okładką i opisem, sięgnęłam po ta książkę i... wymęczyłam się okrutnie. Fabuła gdzieś już spotkana, w dodatku napisana bez jakiegoś większego polotu, no i główna bohaterka-grrrr.... osobowość, która mnie szalenie irytowała... Jedyny plus to przepisy wplecione w treść, bo lubię taki sposób poszerzania horyzontów kulinarnych ;)
Avatar użytkownika - enka26
enka26