Punkt Równowagi

Punkt równowagi to kolejna książka wchodząca w okres Nowej Ery Jedi, napisana przez Kathy Tyers.

Yuuzhanie coraz dynamiczniej zmierzają ku do niedawna bezpiecznego Coruscant, choć na ich drodze stoi jeszcze silnie się trzymająca planeta Duro oraz orbitujące wokół niej miasta.

W oczekiwaniu na kolejny atak Leia Organa Solo postanawia zorganizować ewakuację, samodzielnie czeka na ostatni moment.

Po pewnym czasie na Duro pojawiają się Obcy, a to oznacza że przed Zakonem Jedi staje nowe, bardzo trudne zadanie. Otóż odbicie Leii ze strony tych przeciwników będzie piekielnie trudne.

Napięcie staje się coraz większe, a zagrożenie okazuje się być niezwykle potężne. Galaktyka dawno nie widziała takiej potęgi, która wydaje się być niepowstrzymana....

Zakon Jedi musi radzić sobie ze wszystkim zagrożeniami na raz, a my będziemy świadkami spektakularnych wydarzeń.

Informacje dodatkowe o Punkt Równowagi:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2001 (data przybliżona)
ISBN: 83-7245-664-X
Tytuł oryginału: Balance Point
Tłumaczenie: Andrzej Syrzycki

Kup książkę Punkt Równowagi

Punkt Równowagi - opinie o książce

Pakt na Bakurze
Kathy Tyers0
Okładka ksiązki - Pakt na Bakurze

Pakt na Bakurze to książka Kathy Tyers, która przedstawiła nam historię, która jako jedyna umieszczona została oficjalnie pomiędzy zakończeniem...