Randki z Tindera

Karma wraca, a zemsta jest rozkoszą… bogiń. Zwłaszcza tych, które zostały odrzucone.

Szukasz miłości życia na Tinderze? Uważaj, bo księcia na białym koniu tu nie znajdziesz. Już większa szansa, że trafisz na ropucha i nie pomoże nawet namiętny pocałunek…

Przekonało się o tym sześć odważnych kobiet, które postanowiły wziąć los w swoje ręce i skosztować internetowych łowów. Okazało się jednak, że popularna randkowa aplikacja, zamiast wielkich uniesień, przyniosła im wielkie rozczarowanie. Czując, że zostały wykorzystane, zaliczone i odrzucone, postanawiają dokonać zemsty w najlepszym wydaniu tego słowa. Czyny, do których się posuną, pokazują tylko, że ich inwencja w wymyślaniu sposobów na utarcie nosa tym, którzy je zranili, nie zna granic!

Oto historie, które mogły przydarzyć się również tobie. Trochę śmieszne, trochę straszne, ale przede wszystkim – prawdziwe. Opowiedziane szczerze i bez pruderii, ku pocieszeniu i przestrodze. A jeśli myślisz, że pechowe randki to domena kobiet, już wkrótce się dowiesz, jak brzmi odpowiedź z ust facetów…

Informacje dodatkowe o Randki z Tindera:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-03-09
ISBN: 9788382192414

Kup książkę Randki z Tindera

Randki z Tindera - opinie o książce

Sięgając po nią chyba spodziewałam się trochę innych wrażeń. Najbardziej przeszkadzało mi co chwilę pojawiające się słowo "śmiech".
Przedstawione historie w książce dla mnie w żaden sposób nie były śmieszne. Może mam słabe poczucie humoru.. 🙈😁

Chyba tyle wystarczy, bo więcej nic nie wymyślę... 🤷‍♀️

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-04-19, Ocena: 4, Przeczytałam,

Karma wraca a zemsta jest rozkoszą..

Przy tej książce bawiłam się świetnie.
Śmiałam się do łez.
Mamy XXI wiek. I w tym czasie ludzie często korzystają z portali randkowych. A Tinder ponoć podbija rekordy użytkowników.
Każdy pewnie nie raz z ciekawości chociaż spróbował poznać kogoś przez internet.
Jednym się udaje i tworzą rodzinę. A innym niestaty nie.
Poznajemy historie paru kobiet które korzystając z tindera miały złe doświadczenia. Opowiadają o nich oraz jaką Zemstę im zafundowali.
Książka napisana na prawdziwych historiach i ja w to wierzę. Bo w tych czasach można spodziewać się wszystkiego. A po świecie chodzi dużo lovelasow.

Jedyny minus jaki tu jest to "śmiech"
W niektórych książkach znajdziemy napisane hahaha tutaj mamy
- śmiech. I to na każdej stronie po parę razy ? niestaty dla mnie to przesada. Było tego za dużo pomiędzy zdaniami.

Ale pomimo tego świetnie spędziłam czas z książką i z jej opowieściami ?