Rework

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2014-02-14

Mamy dwudziesty pierwszy wiek, więc w drodze do osiągnięcia biznesowego sukcesu nie oglądaj się na święte krowy, tylko zdaj się na niekonwencjonalną wiedzę i doświadczenie założycieli firmy 37signals. Nie używają oni żargonu charakterystycznego dla biznesowych doradców czy absolwentów studiów MBA. Oferują praktyczne porady, przydatne dla każdego. Wspaniała książka. Saul Kaplan,
pomysłodawca i założyciel Business Innovation Factory

Szukasz lepszej i łatwiejszej drogi do biznesowego sukcesu?

Na początek zapomnij o przestarzałym, klasycznym modelu zakładania firmy. Nie trać czasu na pisanie biznesplanu, poznawanie konkurencji, szukanie inwestorów itd. We współczesnym świecie zmiany zachodzą w takim tempie, że kiedy wykonasz całą tę mrówczą pracę, Twoje cenne dane będą już nieaktualne. Jedyne, co musisz zrobić, to przestać gadać i wziąć się do roboty! Przeczytaj tę książkę i zacznij swój biznes już dziś, na nowych warunkach. Przekonaj się, jak można efektywnie pracować i ściągnąć na siebie uwagę otoczenia bez konieczności wydawania wielkiej kasy. Już wkrótce będziesz w stanie konkurować z wielkimi przedsiębiorstwami - bez marnowania dużych środków na marketing czy reklamę - i zdołasz odnieść sukces bez przygotowywania finansowych prognoz i pięcioletnich planów.

Dla kogo jest ta książka? Dla Ciebie! Jej wartość docenią szczególnie przedsiębiorcy z krwi i kości, właściciele małych firm, osoby, które nie cierpią swojej etatowej pracy, ofiary restrukturyzacji oraz artyści, którzy nie chcą już więcej głodować. Nie trać czasu, to najlepszy moment na start!

Jason Fried i David Heinemeier Hansson są założycielami pionierskiej firmy 37signals, która działa w branży komputerowej i której produktów używają miliony osób na całym świecie. Informacje o niej ukazały się w takich czasopismach, jak „Time”, „Newsweek” czy „Wired”. Autorzy wspólnie z pozostałymi pracownikami firmy prowadzą również niezwykle popularny blog Signal vs. Noise. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.37signals.com.

Kup książkę Rework

Opinie o książce - Rework

Avatar użytkownika - Nektrus
Nektrus
Przeczytane:2019-10-12, Ocena: 5, Przeczytałem,

Ciekawie się czytało. Oczywiście jest to nastepny punkt widzienia amerykańskie firmy z sukcesami ale pokazuję że każde podejście możę być dobre nawet takie luzacki :)

Ciekawa pozycja! Niektóre informacje pokrywają się z poznanymi przez mnie mnie wcześniej w innych pozycjach, ale pokazuje też odmienny punkt widzenia, który bez dwóch zdań do mnie przemawia!

REMOTE. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne
Jason Fried, David Heinemeier Hansson0
Okładka ksiązki - REMOTE. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne

Praca zdalna jest jedną z obietnic przyszłości, które pojawiły się w konsekwencji burzliwego rozwoju technologii. Wydaje się jednak, że taka...

Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix