Rodzinny interes. Ostatni skok

Kontynuacja bestsellerowej powieści ,,Rodzinny interes".

Leo wyciera z krwi podłogę w przedpokoju. Ma czternaście lat i sprząta po swoim ojcu. Ostatni raz. Ojciec poszedł do więzienia, mama leży w szpitalu. On i jego młodsi bracia zostali sami i teraz musi się nimi zaopiekować. Już wie, jak to zrobi. Nałoży maskę i zrobi swój pierwszy w życiu skok.  Kiedy ma już na koncie całą serię napadów na banki, trafia do więzienia. Na wolność wychodzi po wielu latach. Teraz ma tylko jeden cel w życiu: opełnić przestępstwo doskonałe i zabrać to, co nie istnieje - pieniądze, o których społeczeństwo zdążyło już zapomnieć.     Tym razem nie zamierza angażować swoich braci ani zostawić śladów, po których policja mogłaby go odnaleźć. Niespodziewanie sytuacja się komplikuje i do akcji wkracza inspektor policji kryminalnej, John Broncks. Zmieniają się reguły gry: ,,Jeśli ty wkręcisz w sprawę mojego brata, ja wkręcę twojego".

,,Książka, od której nie można się oderwać!" Aftonbladet Söndag

,,Autorzy stworzyli dzieło o gęstej, efektownej akcji. Krótkie, dopracowane w każdym szczególe rozdziały wbijają czytelnika w fotel. Powieść trzyma w napięciu przez cały czas. Dzięki wiarygodnym portretom bohaterów i opisom świadczącym o świetnej znajomości środowisk, w których obraca się mający na sumieniu wiele przestępstw Leo, książka jest niezwykle realistyczna!" Mariestads-Tidningen

Informacje dodatkowe o Rodzinny interes. Ostatni skok:

Wydawnictwo: Sonia Draga