Rok w raju

„Nawet sobie nie wyobrażacie, jaki piękny jest Camp Nou nocą, skąpany w tysiącach błysków aparatów fotograficznych uwieczniających historyczny dzień. Mam nadzieję, że dzięki tej książce ten niezwykły dzień i ta niezwykła noc pozostaną na długo w Waszej pamięci. Bardzo dziękuję za to, że mogę się nią z Wami podzielić.”

O książce: „Rok w raju” jest moim osobistym pamiętnikiem, tryptykiem, który opisuje: Puchar Króla, Ligę Hiszpańską i Ligę Mistrzów – wciąż tak obecne w pamięci, bo przeżywane z niezwykłą intensywnością.

Książka ta ujawnia najskrytsze i najbardziej intymne przeżycia, których doświadczyłem w ciągu najlepszego roku mojego życia: począwszy od przejęcia pierwszej drużyny przez Pepa Guardiolę, poprzez wydarzenia widziane z wewnątrz Barçy, prowadzące do dnia, kiedy mogliśmy na żywo na ulicach Barcelony zaprezentować trofea wywalczone przez drużynę po zdobyciu najważniejszego w moim życiu gola strzelonego na Stamford Bridge. Jest to wreszcie historia Trzech Finałów, które były tak intensywne, że nie pozwoliły mi myśleć o kontuzjach, kolegach z drużyny, a nawet o przyszłości. Liczyła się tylko jedna chwila, tylko jeden mecz.

W tej książce, po raz pierwszy, Andrés Iniesta otwiera się przed fanami i kibicami, pokazując swoje wnętrze i udowadniając, że za tym wielkim (choć niepozornym) piłkarzem kryje się także wielki i wspaniały człowiek.

Informacje dodatkowe o Rok w raju:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2010-12-08
Kategoria: Sport
ISBN: 978-83-931575-1-8

Kup książkę Rok w raju

Rok w raju - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mason23
Mason23
Przeczytane:2011-01-10, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Dobrze napisana autobiografia. Pan Andres Iniesta, nie dość, że świetny piłkarz to na dodatek utalentowany pisarz :)
Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;