Język rosyjski

Poziom A1-B1

ZOBACZ - ZROZUM - ZAPAMIĘTAJ podręcznik dla wzrokowców.

Większość z nas najlepiej zapamiętuje coś, co widzi.

Jesteś wzrokowcem i chcesz ZOBACZYĆ zasady gramatyczne bez czytania zawiłych opisów?

Rosyjski dla leniwych to najprostszy sposób, aby zobaczyć materiał gramatyczny w streszczeniu, bez zbędnego teoretyzowania. Autorka podręcznika, praktykująca lektorka rosyjskiego z 10-letnim doświadczeniem, dodatkowo do niezbędnych podstaw gramatyki dołącza odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz tematy, stanowiące problem dla polskich uczniów.

Przytoczone do każdego tematu ćwiczenia, ułożone w kolejności od łatwiejszego do trudniejszego, pozwalają na praktyczne użycie i opanowanie materiału.

Po każdym rozdziale proponujemy test, dzięki któremu powtórzysz i łatwiej zapamiętasz materiał. Dla ułatwienia w książce znajdziesz klucz z

rozwiązaniami zadań.

ROSYJSKI DLA LENIWYCH to poradnik, który możesz otworzyć na dowolnej stronie, ZOBACZYĆ wybrane zagadnienie gramatyczne, ZROZUMIEĆ je, ZAPAMIĘTAĆ za pomocą praktycznych ćwiczeń.

Nowatorski, kolorowy atlas rosyjskich konstrukcji gramatycznych.

***

Ksenia Gatalska - absolwentka Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego oraz Szkoły Nauk Społecznych Polskiej Akademii Nauk, pedagog. Lektorka języka rosyjskiego jako obcego z 10-letnim doświadczeniem. Miłośniczka języka rosyjskiego oraz kultury i historii Rosji. Mieszka w Polsce od 15 lat, uczy języka rosyjskiego w szkołach językowych, ma obszerne doświadczenie praktyczne w nauczaniu języków.

Olga Tatarchyk - magister filologii, lektorka i metodyk, autorka pomocy dydaktycznych i podręczników do nauki języka rosyjskiego, założycielka szkoły języka rosyjskiego "Słowianka".

Informacje dodatkowe o Rosyjski dla leniwych. Zobacz Zrozum Zapamiętaj Nowatorska metoda wizualnej nauki rosyjskiego:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2019-09-20
Kategoria: Języki obce
ISBN: 9788375619973

Kup książkę Rosyjski dla leniwych. Zobacz Zrozum Zapamiętaj Nowatorska metoda wizualnej nauki rosyjskiego

Rosyjski dla leniwych. Zobacz Zrozum Zapamiętaj Nowatorska metoda wizualnej nauki rosyjskiego - opinie o książce