Rosyjski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka

Ucz się rosyjskiego metodą wizualną!

Rosyjski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to leksykalno-gramatyczny kurs z ilustracjami dla osób rozpoczynających naukę języka rosyjskiego, a także tych, które chcą utrwalić podstawowe słownictwo.

Poznaj 1000 najpotrzebniejszych słów do codziennej komunikacji w języku rosyjskim i zapamiętaj znaczenie pojęć dzięki kolorowym ilustracjom w tematycznie podzielonych słowniczkach.

Z tym wydaniem, zawierającym najpotrzebniejsze rozmówki, opanujesz podstawowe zwroty konwersacyjne i nauczysz się ich wykorzystania w praktyce, utrwalisz także gramatykę wyjaśnioną na przykładach. Pomocą będą również wskazówki w rozdziale poświęconym fonetyce, które umożliwią naukę poprawnej wymowy. Sprawdzisz także swoje umiejętności poprzez porównywanie odpowiedzi z podanym kluczem.

Z kursem nauczysz się podstaw języka rosyjskiego i lepiej poznasz kulturę naszego wschodniego sąsiada.

Rosyjski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to:

1000 słów z ilustracjami do codziennej komunikacji rozmówki z wykorzystaniem najpopularniejszych zwrotów gramatyka objaśniona licznymi przykładami wskazówki do poprawnej wymowy ćwiczenia z gotowym kluczem odpowiedzi dodatkowa wiedza o kulturze i tradycji Rosji

Informacje dodatkowe o Rosyjski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka:

Kup książkę Rosyjski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka

Rosyjski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka - opinie o książce

Doniczkowe rośliny ozdobne. Poradnik praktyczny
Okładka ksiązki - Doniczkowe rośliny ozdobne. Poradnik praktyczny

Broszura zawiera opis najpopularniejszych ozdobnych roślin doniczkowych, które mogą stać się ozdobą każdego mieszkania. Są wśród nich rośliny o ozdobnych...

Matematyka z pisakiem. Klasa 1 Liczę i zmazuję
Okładka ksiązki - Matematyka z pisakiem. Klasa 1 Liczę i zmazuję

Nauka matematyki może być przyjemna. Wystarczą tylko ciekawe zadania i łamigłówki matematyczne dla uczniów klasy 1 oraz odpowiedni pisak. To wszystko...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska