Niemiecki Krok po kroku

NIEMIECKI Krok po kroku to:

- 6 godzin wysokiej jakości nagrań profesjonalnych lektorów

- 4200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień

- współczesne dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami

- przystępnie objaśniona gramatyka

- ćwiczenia z odpowiedziami

- różnorodne ciekawostki

NIEMIECKI Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka niemieckiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest wszystkim, którzy rozpoczynają naukę oraz tym, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

Kurs uczy 4200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają z obyczajami oraz kulturą Niemiec.

Książki (łącznie 384 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 31 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, m.in. o jarmarkach bożonarodzeniowych, niemieckich trunkach czy podróżowaniu autostopem. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady oraz tabele odmian pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad gramatycznych.

Wysokiej jakości nagrania profesjonalnych lektorów (ponad 6 godzin) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy akcent. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

NIEMIECKI Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka - łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań na płytach audio lub mp3 z pracą z programem komputerowym. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

W skład pakietu NIEMIECKI Krok po kroku wchodzą kursy: "Niemiecki Kurs podstawowy" i "Niemiecki Krok dalej"

Informacje dodatkowe o Niemiecki Krok po kroku :

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2014-10-10
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Niemiecki Krok po kroku

Niemiecki Krok po kroku - opinie o książce

Savage Avengers. Tom 2
Okładka ksiązki - Savage Avengers. Tom 2

Doktor Strange i Elektra odkrywają mroczny sekret czarnoksiężnika Kulana Gatha, którego nikczemna moc tajemniczo rośnie z każdym dniem. Do walki z nim...

Przedszkole malucha od 3 lat. Książeczka edukacyjna z naklejkami
Okładka ksiązki - Przedszkole malucha od 3 lat. Książeczka edukacyjna z naklejkami

Książeczki edukacyjne dla małych dzieci, z którymi maluch poznaje świat, uczy się i bawi. Ciekawe i rozwijające zadanie dostosowane do możliwości...