Zrób imponujące wrażenie i zdobądź wymarzoną pracęCzeka Cię rozmowa kwalifikacyjna. Zastanawiasz się, czego będą od Ciebie wymagać i co im powiesz. Jeśli przeprowadzą testy psychometryczne, to jak powinieneś w nich wypaść? Denerwujesz się, bo nie wiesz, czego się spodziewać.W tej książce znajdziesz pytania zadawane kandydatom z różnych grup zawodowych, ubiegającym się o różne stanowiska. Poznasz zasady oceny kandydatów. A potem spotkasz się oko w oko z pracodawcą i to Ty będziesz kontrolować przebieg rozmowy.Z lekturą tej książki nie zwlekaj do ostatniej chwili. Zapewnij sobie wystarczająco dużo czasu, by przećwiczyć rolę i przygotować odpowiedzi, zanim wejdziesz do jaskini lwa. Rozmowa kwalifikacyjna to mecz, którego nie możesz przegrać.Dowiedz się: * jak stworzyć profil idealnego kandydata na podstawie oferty pracy, * co naprawdę masz do zaoferowania pracodawcy, * jak poradzić sobie z tremą, * jak rozmawiać na wcześniejszych, a jak na dalszych etapach rekrutacji, * jak ubiegać się o różne typy stanowisk, * czego oczekuje się od absolwentów.Spójrz na siebie okiem pracodawcy.

Informacje dodatkowe o Rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic. Zrób imponujące wrażenie i zdobądź wymarzoną pracę:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0039-6

Kup książkę Rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic. Zrób imponujące wrażenie i zdobądź wymarzoną pracę

Rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic. Zrób imponujące wrażenie i zdobądź wymarzoną pracę - opinie o książce