Rozpalone zmysły

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-02-24
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-8219-158-5

Co się wydarzy, gdy młody striptizer ulegnie ponętnej pani prokurator? Czy zakazany romans nauczycielki z niesfornym uczniem może skończyć się happy endem? Jaki będzie finał flirtu znudzonej życiem małżeńskim pani doktor z tajemniczym instruktorem sztuk walki?

„Rozpalone zmysły” to siedem różnej długości opowiadań erotycznych, które podziałają na wyobraźnię zarówno młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet. Te pikantne historie przeniosą was do świata pełnego niczym nieskrępowanej namiętności, gdzie nie istnieją tematy tabu, a najbardziej szalone fantazje mogą zostać spełnione. Wystarczy odrobina odwagi, by otworzyć się na nowe doznania. Jesteś gotowa?

Tagi: erotyka literatura erotyczna

Kup książkę Rozpalone zmysły

Opinie o książce - Rozpalone zmysły

Avatar użytkownika - lettoaletto
lettoaletto
Przeczytane:2021-04-27, Przeczytałem,

Dawno nie było żadnej antologii!
Tym razem na tapecie zbiór opowiadań topowych polskich autorek literatury kobiecej od @wydawnictwo_amare! 😌
Bardzo dziękuję za egzemplarz do recenzji! 🥰

Mamy tutaj siedem opowiadań całkiem różnych, ale każde na swój sposób mi się podobało. 🤗

Na pewno wszystkie są mocno rozgrzewające (idealnie na te kwietniowe, zimne wieczory 😁)!
Znalazło się tu sporo nowej (jak dla mnie) tematyki i świetnych, niecodziennych duetów.
Striptizer i pani prokurator? Czemu nie?!
Uczeń i nauczycielka? Jak najbardziej!
Lekarka i trener sztuk walki? 3x Tak!
A może tajemniczy sąsiad?
Brat najlepszej przyjaciółki?
Albo klub swingersów?
Jak to mówią, dla każdego coś miłego! 😎
Mnie najbardziej spodobało się opowiadanie @melissadarwood „Jesteś serca biciem”, które, typowo dla autorki, ocieka świetnym humorem! Jest to bardzo fajna, nietypowa, pełnoprawna i skończona historia (aczkolwiek chętnie przeczytałabym ciąg dalszy!) 10/10♥

Bardzo lubię również wszelkie friendzony, licealne miłostki i wybuch uczuć po latach, dlatego podobał mi się „Sen Lidii” @agataczykierdagrabowska
@a.s.sivar również nie zawodzi, a „Uwolnij mnie” plasuje się na wysokim miejscu!😋
Z przyjemnością przeczytałabym też rozwinięcie „Chłopaka z 3c” od @karolina.agata.socha 😍

Ja jestem ostatnio ogromną fanką zbiorów, jest to świetne rozwiązanie dla niecierpliwych i zapracowanych osób: można spokojnie przeczytać jeden tekst i być zaspokojonym skończoną historią. 😁
Chociaż tutaj również ciężko się oderwać i zamiast „jeszcze tylko jeden rozdział”, będzie „jeszcze tylko jedno opowiadanie”. 😅
Całość oceniam na 8/10 🌸

Chyba oficjalnie mogę się przyznać, że pokochałam antologie z opowiadaniami. Zaczynało się w sumie niewinnie, a dzisiaj jak tylko takowa pojawia się na horyzoncie, nie mogę się jej oprzeć! Mogłabym pytać niebiosa, co mi się stało, bo przecież od dawien dawna unikałam opowiadań jak ognia, a dzisiaj nie wyobrażam sobie odpuszczać popołudnia z antologiami. Ten zbiór opowieści jest dla mnie chyba najbardziej wyjątkowy – w końcu na siedem Autorem, znam aż pięć! Miałam przyjemność czytać je w solowych powieściach i tym bardziej z chęcią,chciałam zobaczyć jak pójdzie im we wspólnym projekcie!

Miałam wrażenie, że właśnie skład pisarek zagwarantował co najmniej połowę sukcesu tej pozycji. Każda Autorka pisze na swój swoisty sposób, każda ma swoje wyczucie fabularne i każda z nich ma inny styl. Taka różnorodność dodaje pikanterii do namiętności jaką kreują. Wszystkie opowieści opierają się na ludziach z bagażem doświadczeń – zranionych, zdradzonych, niezauważanych. Nasze Autorki pokazują w swoich dziełach, że to właśnie oni są ogromnie silni, że podnoszą się z popiołów i sięgają po to co im się należy! Erotyzm jakim żonglują w opowiadaniach jest mocno wyważony – namiętny, nie odpychający, a rozpalający zmysły i na poziomie. Myślę, że w tej kategorii pisania to bardzo istotne i ważne, żeby później nie wyszedł odwrotny efekt, a o to niestety bardzo łatwo, o przekroczenie linii smaku, a zwykłego, prostego porno.

Uważam, że są opowiadania, które zasługują na ciąg dalszy w pełnometrażowej (że tak to określę) odsłonie. Na pewno idealnie tutaj (jak na moje oko) sprawdziła by się opowiastka od pani Agnieszki Lingas – Łoniewskiej. Są też i takie historie, które w sumie mogą szokować, ale czyż nie o to chodzi? W sumie nie mam z tym problemu, w końcu to fikcja literacka, a nawet jeśli gdzieś taka historia się trafiła to tak po prawdzie nie mój interes 🙂 Cieszę się, że Pisarki mają lekkie pióro, które do siebie przyciąga, a popołudniowy wypoczynek nabiera rumieńca. To zdecydowanie jedna z lepszych antologii do przeczytania po pracy, odmulenia się i odcięcia od problemów dnia codziennego.

Całokształtem to kolejna antologia na moim koncie. Zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, mogłam poznać dwie kolejne Autorki, które na pewno ze swoim stylem wpiszą się idealnie do mojego gustu. Jestem pewna, że jest wiele innych Czytelników, którzy podzielają moje zdanie, a Ci którzy jeszcze nie czytali tego zbioru, myślę, że powinni szybciutko nadrabiać 🙂

Avatar użytkownika - czytelniamagdale
czytelniamagdale
Przeczytane:2021-03-15, Ocena: 6, Przeczytałem,

Jak wiecie bardzo lubię opowiadania, co jakiś czas lubię po nie sięgnąć. Tym razem jestem bardzo zaskoczona, bo wszystkie mi się podobały. Tutaj nie ma słabego opowiadania, ale gdyby wybrać najlepsze z nich to zdecydowanie byłyby to opowiadania napisane przez @lingasloniewska_writer i @melissadarwood 🤩

Każde z tych siedmiu opowiadań się czymś różni, ale łączy je to, że naprawdę rozpalają zmysły do czerwoności. Tutaj nie ma tematów tabu. Jedne są bardziej emocjonujące inne troszkę mniej, ale wszystkie są bardzo pikantne i zmysłowe. Mogę śmiało powiedzieć, że na ten moment to ta antologia jest najlepszą jaką do tej pory czytałam, 🔥Czuję lekki niedosyt, bo niektóre opowiadania zbyt szybko się kończyły 🤭 Z przyjemnością poznałabym dalsze losy niektórych bohaterów. Cieszy mnie fakt, że opowiadanie Pani Agnieszki będzie miało swój ciąg dalszy, mam nadzieję, że pozostałe również będą miały swoją kontynuację. Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać pióro dwóch autorek, bo utwierdziłam się w przekonaniu, że na pewno sięgnę po ich powieści. Przekonajcie się sami, ile emocji skrywają te opowiadania🔥
Polecam!

Avatar użytkownika - anastasiyaadryan
anastasiyaadryan
Przeczytane:2021-03-03, Ocena: 6, Przeczytałam,

Lubicie antologie? Ja czasem po nie sięgam, ale bardziej po świąteczne. Pierwszy raz miałam okazję przeczytać taką... No właśnie 😊 Zdecydowanie bardzo gorącą i zmysłową, a za razem subtelną i wyrafinowaną.

Siedem polskich autorek - siedem różnych pikantnych, nasyconych erotyzmem historii.

Czy dostałam to, czego oczekiwałam? Z pewnością tak. I to w najlepszym wydaniu.

Agnieszka Lingas-Łoniewska i Anna Wolf uraczyły czytelnika historiami z nutką ryzyka i niebezpieczeństwa. Motyw kryminalny znany z książek tych autorek znalazłam i tu.

Agata Czykierda-Grabowska opowiedziała historię pierwszej młodzieńczej miłości w bardzo romantycznym wydaniu.

Opowiadania A.S. Sivar i Niny Nirali połączył klub swingersów, ale tylko ten element jest wspólny. Każda z autorek po swojemu opowiedziała historię bohaterów, którzy w takim klubie się spotkali. Jedna z nich, tkwiącą w małżeństwie bez uczuć, spotkała tam faceta swojego życia. Druga natomiast, myśląc, że po czterdziestce już nic dobrego ją nie spotka, odkryła tajniki seksu tantrycznego z egzotycznym mężczyzną.

Karolina Agata Socha przedstawiła nam namiętną historię zakazanej miłości ucznia i nauczycielki. Tej historii towarzyszyła burza emocji oraz dylemat związany z etyką zawodową.

Opowiadanie Melissy Darwood jest najdłuższe i chyba najbardziej przypadło mi do gustu. Chętnie poznałabym bliżej Robercika. (W jakiejś nowej powieści oczywiście.) Ten przeuroczy Pan skradł moje serce. Autorka stworzyła zawiłą historię zauroczenia z niespodziewanym zwrotem akcji. Tak bardzo w swoim stylu.

Erotyk w tak krótkiej formie jak opowiadanie pozostawia niedosyt. Przynajmniej ja tak odczułam. Ale jest w tym duży plus. Każda z autorek zostawia przestrzeń dla naszej wyobraźni, co powoduje, że te krótkie historię mogą mieć kontynuację w naszych czytelniczych umysłach lub może kiedyś zostaną rozwinięte jako powieści przez samych autorów. Niektóre Panie taką obietnicę czytelnikom zostawiły.

Każde z tych opowiadań pokazuje, że prawdziwą miłość można spotkać wszędzie. Prawdziwa miłość nie uznaje różnic wiekowych, materialnych, ani kulturowych. I warto o nią walczyć, żeby osiągnąć spełnienie nie tylko na poziomie fizycznym, ale i duchowym. Należy mieć otwarty umysł i serce oraz zaakceptować siebie oraz swoją seksualność, zrozumieć własne potrzeby i pragnienia.

Myślę, że to dobra książka dla tych, którzy unikali do tej pory erotyków. Jest dobrze dopracowana i przyjemna w odbiorze. Szczerze polecam 😊

Znane nazwiska na okładce antologii zwabiły mnie do niej. Niektóre autorki znam z wcześniejszej twórczości i dzięki temu nie mogłam się oprzeć tej lekturze. A muszę przyznać, że w tym zbiorze opowiadań znane autorki, takie jak Agnieszka Lingas-Łoniewska, Nina Nirali czy Anna Wolf dały niezły pokaz swoich możliwości. Rozpaliły ogień w czytelniku, który teraz trzeba czymś powoli ugasić, aby się jeszcze bardziej nie rozpalił …

Siedem opowiadań. Siedem różnych opowiadań erotycznych, o różnej fabule i długości, różnym stopniu barwności i emocji. Ale łączy je jedno, namiętność i pożądanie w najlepszym ekscytującym wydaniu. Te pikantne historie mają w sobie tyle pożądania i emocji, erotycznych fantazji i marzeń, że nie sposób i miejsce, aby je wszystkie zaprezentować. Nawet nie wolno, sami sięgnijcie po nie i wyzwólcie swoje skrywane fantazje erotyczne, pozwólcie im się spełnić …

Każde z opowiadań ma ciekawą fabułę, z której można wysnuć pewne wnioski na przyszłość. Bohaterki tych opowiastek to często kobiety zaniedbywane przez małżonków lub partnerów, perfidnie zdradzane, pozostawione same sobie, w ich związkach ogień namiętności już dawno wygasł. Małżonkowie żyją razem, ale osobno. I właśnie wtedy pojawia się On, ten tajemniczy i wymarzony mężczyzna, zmysłowy kochanek otwarty na potrzeby spragnionej kobiety. Skradzione i przypadkowe spotkania, zakazane związki, nie mające szans na przetrwanie, ogień namiętności wybucha z ogromną siłą rażenia. Widać też, że te samotne kobiety znają swoje potrzeby i oczekiwania, potrafią o siebie zawalczyć i wyjść z trudnych relacji. Są odważne i pełne energii, pomimo że są już dojrzałymi kobietami. I to napawa optymizmem i nadzieją, że dzisiaj kobiety są wyzwolone i potrafią realizować swoje marzenia i fantazje.

Najbardziej przypadło mi do gustu pierwsze opowiadanie Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, w której Sherry, mężczyzna z trudna przeszłością stara się walczyć o dobro swojej rodziny, młodszej siostry, którą się opiekuje. Dorabia w klubie nocnym, gdzie poznaje niesamowitą kobietę. Pani prokurator, jak się okaże później, jest opiekunką jego roku na studiach prawniczych. Czy taka relacja ma szansę, tym bardziej, jak się okaże później, ich spotkanie nie do końca było przypadkowe. Liczę na ciąg dalszy tej historii, nie można tak zostawić czytelnika … A kolejne są nie mniej intrygujące. Czy przypadkowe spotkanie pani doktor z instruktorem sztuk walki będzie okazją na pozbycie się męża? Czy romans nauczycielki z uczniem może mieć miejsce? Czego można się spodziewać po wizycie w klubie swingersów?

Te ponętne historie zabierają nas do świata, gdzie nie istnieją tematy tabu. Rządzi tam pożądanie i namiętność, a rozpalone zmysły mają nad nami przewagę. Liczy się ta chwila, jedyna i niepowtarzalna, u bogu ponętnego i ociekającego urokiem przystojniaka. Wszystko inne przestaje w tym momencie istnieć. Chociaż na chwilę można delektować się erotycznymi fantazjami i dać upust naszej zamkniętej wyobraźni. Nasze spragnione ciała się nagle budzą i żyją rytmem zmysłowych przygód bohaterek antologii. Aż strach pomyśleć, jak ta niewinna zabawa może się skończyć …

Kobiety, oderwijcie się na chwilę od codzienności, pozwólcie, aby wasza wyobraźnia rozbujała namiętnie w rytmie pożądania. Nie ograniczajcie jej. Wypieki na twarzy i nierytmiczna praca serca gwarantowana. A więcej? To już zależy od was ...

Literatura erotyczna szturmem podbiła polski rynek wydawniczy. Ba, pokusiłabym się nawet o twierdzenie, że obecnie wiedzie na nim prym. Erotyki wyrastają jak grzyby po deszczu, wiele autorek próbuje swoich sił w tym właśnie gatunku, by zdobyć nowe czytelniczki. Skoro jedna autorka może rozpalić tysiące kobiet, to co się stanie, gdy swoje siły połączy kilka pisarek i napiszą antologię erotyczną?

Rozpalone zmysły to siedem opowiadań erotycznych, napisanych przez 7 znanych i lubianych polskich autorek. To opowiadania, które rozpalą wyobraźnię młodych dziewczyn, dojrzałych kobiet, frywolnych singielek oraz statecznych mężatek. Każda z nich znajdzie w tej antologii coś dla siebie. Wyobraźnia autorek nie zna granic. Krew zacznie Wam szybciej krążyć w żyłach już od pierwszego opowiadania. Będzie namiętnie, seksownie, gorąco i bardzo pikantnie. Nie ma mowy o pruderii ani tabu. W świecie Rozpalonych zmysłów wszystkie szalone fantazje seksualne znajdą swoje spełnienie.

W skład antologii wchodzą opowiadania: Sherry, Uwolnij mnie, Jesteś serca biciem, Chłopak z 3c, Swingers Club, Sen Lidii, Niebezpieczne znajomości. Najbardziej z całej antologii wyróżnia się opowiadanie Melissy Darwood, która stworzyła zapadających w pamięć bohaterów i historię, która zdecydowanie błyszczy na tle pozostałych. Nie wszystkie opowiadania rozpaliły moje zmysły, ale tak jak napisałam, każda kobieta znajdzie tutaj coś, co jej się spodoba. Polecam zwłaszcza fankom gatunku oraz kobietom spragnionym silnych doznań J

lady-in-red.pl

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2021-03-09, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021,

Przekonaj się, że rozkosz niejedno ma imię…

Czy w klubie dla swingersów można przeżyć coś więcej niż szybki numerek? Co się wydarzy, gdy młody striptizer ulegnie ponętnej pani prokurator? Jak zmieni się życie nieśmiałej 40-latki, która za sprawą spotkania z przystojnym Hindusem odkryje tajniki seksu tantrycznego? Czy zakazany romans nauczycielki z niesfornym uczniem może skończyć się happy endem?

"Rozpalone zmysły" są zbiorem siedmiu gorących opowiadań erotycznych polskich autorek. Każde jest inne, jednak łączy je jedno: doskonale poprawiają nastrój, dają wytchnienie, rozpalają, a przede wszystkim ukazują potrzeby bliskości i miłości. Teksty są odważne, na swój sposób nietuzinkowe. Podczas lektury otrzymujemy skrajne emocje, uczucia i bohaterów z różnymi cechami charakteru. Osobiście czuję niedosyt, ale taki pozytywny, gdyż chciałabym, aby te historie zostały ubrane w pełnowymiarowe powieści.

"Sherry" Agnieszka Lingas-Łoniewska
Dostajemy tu nie tylko romans, ale i bardzo ciekawy wątek kryminalny z dużym potencjałem na dłuższą historię. Po tym opowiadaniu czuję największy niedosyt na więcej.

"Chciałem pokazać jej kawałek siebie. Prawdziwego siebie."

"Uwolnij mnie" A.S. Sivar
Tu autorka udowadnia, że mężczyznę swoich marzeń można spotkać dosłownie wszędzie, nawet w klubie dla swingersów. To wyraźny obraz odkrywania swojej kobiecości, i chyba najdelikatniejszy i najsubtelniejszy z tekstów.

"Może zwyczajnie lubię spokój, stan, w którym nic mnie nie zaskoczy, nic nie zaboli, nie poczuję najmniejszego uczucia zazdrości, czy też po prostu nie spotkałam jeszcze tego filmowo-książkowego bad boya, który raz na zawsze namiesza mi w głowie i wywróci mój dotychczasowy swiat do góry nogami."

"Jesteś serca biciem" Melisa Darwood
Autorka pokazuje jak bardzo każdy z nas potrzebuje bliskości drugiej osoby, poczucia bycia ważną, pożądaną i kochaną. Co z tego, że jesteśmy w związku, kiedy nasza kobiecość pozostaje uśpiona... To najdłuższe z opowiadań.

"Co ja tutaj robię? Jak to się stało, że celuję z broni do tarczy, a wyobrażam sobie, że strzelam do mojego męża - mężczyzny, który był moją prawdziwą pierwszą miłością, z którym spędziłem połowę swojego życia, z którym mam dziecko?"

"Chłopak z 3c" Karolina Agata Socha
Mamy tu zakazany romans ucznia z nauczycielką. Kto z nas nie podkochiwał się w swoim nauczycielu? Fajnie było przypomnieć sobie te czasy. A czy Anna skosztuje zakazanego owocu?

"(...) podniecał go  fakt, że w tym właśnie momencie ona - ta, która dominowała nad nim w szkole i dyktowała warunki - teraz mu ulega. Kręciło go, że ma nad nią kontrolę, a ona nie potrafi się mu sprzeciwić."

"Swingers Club" Nina Nirali
Autorka zabiera nas w podróż do Berlina, gdzie zaniedbana, zakompleksiona, tkwiąca w toksycznej relacji 40-latka przejdzie wewnętrzną przemianę oraz nabierze pewności siebie. Dowiecie się też co wspólnego mają seks tantryczny i klub dla swingersów.

"Nagle uderzyło mnie przerażające odczucie, że właśnie wyszłam z jakiejś mrocznej i ciasnej klatki, w której byłam zamknięta od wielu lat. Poczułam pieczenie powiek."

"Sen Lidii" Agata Czykierda-Grabowska
Autorka postawiła na pełną uroku historię młodzieńczej, skrywanej miłości. Pięknie ujęła uczucia i przyciąganie między bohaterami. To New Adult w bardziej gorącym wydaniu, takim hate-love.

"Trzymał mnie mocno, jakby się bał, że za chwilę ucieknę. Nie dziwiłam mu się. Ja zawsze przed nim uciekałam. Ta prawda stanęła przed moimi oczami jak szrama na odkrytej skórze."

"Niebezpieczne znajomości" Anna Wolf
Tu z kolei czuć tajemnicę, pewien rodzaj niebezpieczeństwa i ryzyka. Zaczynamy zastanawiać się, czy zawsze warto zawierać przypadkowe znajomości oraz co z tego może wyniknąć?

"Był niczym sam grzech. Gorący i niebezpieczny. Mogłaby go kosztować codziennie na dzień dobry i dobranoc niczym doskonały deser."

"Rozpalone zmysły" to gorące, pikantne historie, które przeniosą Was w świat namiętności, uniesień i skrywanych fantazji. To opowiadania z przekazem, który polecam Wam odkryć...

Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht