Dawno nie by³o ¿adnej antologii!
Tym razem na tapecie zbiór opowiadañ topowych polskich autorek literatury kobiecej od @wydawnictwo_amare! 😌
Bardzo dziêkujê za egzemplarz do recenzji! 🥰

Mamy tutaj siedem opowiadañ ca³kiem ró¿nych, ale ka¿de na swój sposób mi siê podoba³o. 🤗

Na pewno wszystkie s± mocno rozgrzewaj±ce (idealnie na te kwietniowe, zimne wieczory 😁)!
Znalaz³o siê tu sporo nowej (jak dla mnie) tematyki i ¶wietnych, niecodziennych duetów.
Striptizer i pani prokurator? Czemu nie?!
Uczeñ i nauczycielka? Jak najbardziej!
Lekarka i trener sztuk walki? 3x Tak!
A mo¿e tajemniczy s±siad?
Brat najlepszej przyjació³ki?
Albo klub swingersów?
Jak to mówi±, dla ka¿dego co¶ mi³ego! 😎
Mnie najbardziej spodoba³o siê opowiadanie @melissadarwood „Jeste¶ serca biciem”, które, typowo dla autorki, ocieka ¶wietnym humorem! Jest to bardzo fajna, nietypowa, pe³noprawna i skoñczona historia (aczkolwiek chêtnie przeczyta³abym ci±g dalszy!) 10/10♥

Bardzo lubiê równie¿ wszelkie friendzony, licealne mi³ostki i wybuch uczuæ po latach, dlatego podoba³ mi siê „Sen Lidii” @agataczykierdagrabowska
@a.s.sivar równie¿ nie zawodzi, a „Uwolnij mnie” plasuje siê na wysokim miejscu!😋
Z przyjemno¶ci± przeczyta³abym te¿ rozwiniêcie „Ch³opaka z 3c” od @karolina.agata.socha 😍

Ja jestem ostatnio ogromn± fank± zbiorów, jest to ¶wietne rozwi±zanie dla niecierpliwych i zapracowanych osób: mo¿na spokojnie przeczytaæ jeden tekst i byæ zaspokojonym skoñczon± histori±. 😁
Chocia¿ tutaj równie¿ ciê¿ko siê oderwaæ i zamiast „jeszcze tylko jeden rozdzia³”, bêdzie „jeszcze tylko jedno opowiadanie”. 😅
Ca³o¶æ oceniam na 8/10 🌸

Informacje dodatkowe o Rozpalone zmys³y:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-02-24
ISBN: 978-83-8219-158-5
Doda³/a opiniê: lettoaletto

Tagi: erotyka literatura erotyczna

wiêcej
Zobacz opinie o ksi±¿ce Rozpalone zmys³y

Kup ksi±¿kê Rozpalone zmys³y

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Recenzje miesi±ca