Rusz z miejsca. Uwolnij się od lęków i nawyków. Uczyń swoje życie lepszym

Bestsellerowa książka Rusz z miejsca Pemy Chödrön oparta jest na buddyjskiej koncepcji shenpa, która pomaga nam dostrzec, jak lęki oraz zakorzenione w nas nawyki wywołują gniew, poczucie winy, nienawiść do samych siebie i skłonność do nałogów. Gdy zdiagnozujemy te negatywne wzorce - możemy rozpocząć walkę z nimi i ruszyć nową ścieżką.

,,Ścieżka ta pozwala odkryć trzy podstawowe ludzkie cechy" wyjaśnia Pema Chödrön. ,,Naturalną inteligencję, ciepło i otwartość. Każdy człowiek dysponuje tymi cechami i może wykorzystywać je do pomocy sobie samemu i innym".

Książka Rusz z miejsca daje szereg wskazówek, jak uaktywnić te cechy. Pema Chödrön z właściwą jej życzliwością pomaga zrobić nam pierwszy śmiały krok w stronę nowego sposobu życia, które przyniesie pozytywną transformację nas samych i naszego świata.

Pema Chördön - Buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Holllywood. Po rozstaniu z mężem poszukała ukojenia w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy.

Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

Informacje dodatkowe o Rusz z miejsca. Uwolnij się od lęków i nawyków. Uczyń swoje życie lepszym:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2019-04-24
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788381320696
Tytuł oryginału: Taking The Leap

Tagi: bóg Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę Rusz z miejsca. Uwolnij się od lęków i nawyków. Uczyń swoje życie lepszym

Rusz z miejsca. Uwolnij się od lęków i nawyków. Uczyń swoje życie lepszym - opinie o książce

Żyj pięknie. Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
Pema Chördön0
Okładka ksiązki - Żyj pięknie. Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los

Czy możemy czuć, że nasze życie jest dobre, skoro opiera się na tak niepewnych podstawach? Skoro każdego dnia los może przynieść nam bolesne doświadczenia...

Odważne życie. Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie
Pema Chördön0
Okładka ksiązki - Odważne życie. Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie

Odważne życie to jedna z ważniejszych książek Pemy Chödrön, buddyjskiej mniszki, którą pokochały gwiazdy Hollywood i miliony ludzi na całym świecie. ...