Ryzykowny wybór

Ostatni tom bestsellerowej serii z Weroniką Kardasz

Zemsta może być słodka albo wyjątkowo krwawa. Piekło staje otworem.

Weronika jest gotowa zrobić wszystko, żeby ocalić narzeczonego. Dobrze wie, kto stoi za jego porwaniem. Zdaje sobie sprawę, że w pojedynkę nie da rady odbić Przemka. Loki nie może przestać myśleć o Ewie. Rozumie, że zawiódł jej zaufanie, a ona nie wybacza. Musi ją jeszcze zobaczyć. Łącząc siły z Weroniką, ma szansę, która może się więcej nie powtórzyć. Tymczasem w Przemyślu rządy nad bractwem obejmuje brat Ewy, Kordian. Jego niewinny wygląd to tylko pozór. Chłopak ściąga do miasta groźny gang ukraiński, RUNWirę. Wyciągnięcie z więzienia członków Braci Peruna, chociaż ryzykowne, staje się jedynym właściwym wyborem.

Informacje dodatkowe o Ryzykowny wybór:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-06-03
ISBN: 9788366520578

Tagi: bóg Thrillery i suspens

Kup książkę Ryzykowny wybór

Ryzykowny wybór - opinie o książce

Avatar użytkownika - andrzejtrojanowski
andrzejtrojanowski
Przeczytane:2020-11-07, Ocena: 5, Przeczytałam,

Emilia Szelest w ostatniej powieści serii o Weronice Kardasz „Ryzykowny wybór” zaskoczyła a tym samym również podzieliła czytelników a raczej czytelniczki. Ale to dobrze, bo jak powieść dzieli to znaczy, że ma jakiś tam potencjał w sobie. Weronika, Loki, Ewa, znany aktor z jajami, RUNWira i ABW. Bezsilna służba więzienna. Czyli plejada służb i ludzkich charakterów. Akcja za akcją, zwroty przyprawiają o ból głowy, dosadny i cięty język, ogrom ładunku emocjonalnego. Tu nie ma prawa nikt się nudzić. Pewnie, ktoś powie, że to niemożliwe, mało prawdopodobne, to fakt, zakończenie do mnie nie przemawia jako realisty służb. Ale to powieść, nie dokument. Pani Emilia z wrodzonym sobie wdziękiem doskonale kreśli rodzące się uczucia, poczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka, tęsknotę za tym jedynym uroczym zbójem na motocyklu…

Na te wszystkie pytania odpowie seria o Weronice Kardasz, która przyciąga lekkością, dobrym tempem, emocjami oraz ciętym językiem bohaterki. Dla niektórych opisana historia może wydać się przewidywalna, nikt jednak nie przewidzi zwrotów akcji, którymi obdarzyła nas autorka.

Kryminał, komedia, romans no i seks. Dla mnie połączenie idealne. Jest to też seria, którą z czystym sumieniem mogę polecić fanom Pauliny Świst.

Przygotowania do ślubu szły pełną parą. To miał być cudowny wyjątkowy dzień, gdyby nie porwanie Przemka.

Weronika musi odzyskać Przemka a Przemek ją. Jednak by to się udało wszyscy muszą działać razem przeciwko Kordianowi i Julianowi. Czy Ewka pomoże uzyskać zeznania swojej matki? Czy Bracia Perun staną do walki wraz z policjantami ? Czy ślub się odbędzie?

W tej części ciągle coś się dzieje i jest to taka trylogia, w której każda część jest dobra.

Bracia Perun, Łukasz i Ewka którzy są tak samo pociągający i charakterni jak Wera z Przemkiem. A Przemek? Z każdym tomem ujmował mnie coraz bardziej. Wszyscy Ci bohaterowie są fantastyczni, każdy z nich ma swoje wady i minusy.

Ryzykowny wybór jest kontynuacją akcji z układu idealnego.  Więc polecam czytać serię po kolei J

Przemek został porwany, a Weronika zrobi wszystko, żeby go uratować. Wyciąga z więzienia członków Braci Peruna i razem z Łukaszem jadą do Przemyśla. Kordian obejmuje rządy nad bractwem i przetrzymuje Ewę w domu, dla jej bezpieczeństwa. Jednak największym zagrożeniem dla niej jest on sam, gdy Ewa się o tym przekonuje, ucieka.

Bardzo udana kontunuacja serii o Weronice Kardiasz. Trzyma w napięciu.

Bardzo cicha noc
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Bardzo cicha noc

Wybuchowy duet charakternych pisarek, który tej zimy przyspieszy bicie serca i rozpali policzki! Kiedy lądujesz w odciętym od świata miejscu z...

Przeznaczeni
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Przeznaczeni

Czy przeszłość może mieć znaczenie? Adriana Wenberger wraca do Great Falls po śmiertelnym wypadku rodziców. Od tego momentu zaczynają ją dręczyć koszmary...