Saga arabska tom 14. Znowu razem

Wydawnictwo: Axel Springer
Data wydania: 2013-08-06
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7839-593-5
Liczba stron: 160

Ocena: 5 (1 głosów)

Hamid odnajduje Marysię w wiosce powstańców i ratuje ją przed śmiercią z rąk najemników Kaddafiego. Spędzają razem noc i jadą do szpitala, w którym pracuje Dorota. Kiedy matka odkrywa, że Marysia jest w ciąży, domyśla się, że to dziecko Raszida. Radzi jej, by ukryła przed mężem, że to nie on jest ojcem. W kółko zadaje sobie nurtujące ją pytania. Co ja teraz zrobię? Co ja zrobię? Jak z tego wybrnę? Co się stanie z tą małą istotką, którą noszę pod sercem? - Żyjesz? - Mężczyzna ubrany w brudnobiałą krótką galabiję i pantalony, z głową zawiniętą turbanem delikatnie dotyka pleców rozpaczającej dziewczyny. - Hamid?! - Marysia podnosi zdziwione oczy. - Ty tutaj?! - Zrywa się na równe nogi i stoi zaskoczona naprzeciwko swojego męża, nie wiedząc, czy po tym wszystkim co zrobiła, może rzucić się w jego objęcia. - Chodź do mnie kochana. - Mężczyzna otwiera ramiona, a Marysia wpada w nie bez tchu, wtulając się jak biedne przerażone kocię.

Kup książkę Saga arabska tom 14. Znowu razem

REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Saga arabska tom 14. Znowu razem

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2014-04-29, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 (253) książki w 2014, Mam, Obyczajowe,
Zmagań wojennych ciąg dalszy. Marysia z Dorotą pomagają w szpitalu, Hamid natomiast próbuje odwieść Muaida od straszliwego planu. Utrzymany poziom z poprzedniego tomu. Wojna zbiera kolejne ofiary w otoczeniu kobiet. Niesprawiedliwość wojny bardo mną wstrząsnęła. Współczesne nam czasy, a takie rzeczy na świecie się dzieją.
Link do opinii
Inne książki autora
Życie codzienne w Trypolisie
Tanya Valko0
Okładka ksiązki - Życie codzienne w Trypolisie

Książka pełni rolę przewodnika po kulturze, zabytkach i życiu współczesnym w Trypolisie....

Saga arabska tom 11. Ukarane zło
Tanya Valko0
Okładka ksiązki - Saga arabska tom 11. Ukarane zło

Marysia i Dorota odwiedzają rodzinę w Trypolisie. Spotykają się z bardzo ciepłym przyjęciem. Tymczasem w Libii sytuacja jest napięta. W końcu wybuchają...

Zobacz wszystkie książki tego autora