Saga nowozelandzka. Tom. 45. Marzenia w starciu z rzeczywistością

Barwna saga rodzinna rozgrywająca się na tle malowniczych krajobrazów Nowej Zelandii Londyn, 1852 rok. Dwie młode kobiety opuszczają na zawsze Anglię i udają się do Nowej Zelandii, by tam poślubić nieznanych im mężczyzn. Gwyneira, córka bogatego i wpływowego lorda, ma zostać żoną jedynego syna bajecznie bogatego "owczego barona". Przeznaczeniem Heleny, ubogiej guwernantki, jest małżeństwo z farmerem, którego zna jedynie z anonsu matrymonialnego i dwóch krótkich listów. Obie kobiety rzucają wyzwanie losowi, by udać się na drugi koniec świata, gdzie spodziewają się znaleźć szczęście i miłość.

Informacje dodatkowe o Saga nowozelandzka. Tom. 45. Marzenia w starciu z rzeczywistością:

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Data wydania: 2016-07-05
ISBN: 978-83-7999-512-7

Kup książkę Saga nowozelandzka. Tom. 45. Marzenia w starciu z rzeczywistością

Saga nowozelandzka. Tom. 45. Marzenia w starciu z rzeczywistością - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2016-07-20, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (285) książki w 2016 roku, Mam, Obyczajowe,
Okazuje się, że Doortie jest w ciąży. W tak surowej społeczności, jaką są Burowie samotna kobieta z dzieckiem nie ma prawa egzystować. Zakochany w kobiecie Kevin proponuje jej małżeństwo. Trochę ciekawiej niż w poprzednim tomiku, ale wciąż historie poprzednich bohaterów podobają mi się bardziej.
Saga nowozelandzka. Tom. 49. Przychylność bogów
Sarah Lark0
Okładka ksiązki - Saga nowozelandzka. Tom. 49. Przychylność bogów

Londyn, 1852 rok. Dwie młode kobiety opuszczają na zawsze Anglię i udają się do Nowej Zelandii, by tam poślubić nieznanych im mężczyzn. Gwyneira, córka...

Saga nowozelandzka. Tom. 4. Pierworodni
Sarah Lark0
Okładka ksiązki - Saga nowozelandzka. Tom. 4. Pierworodni

Helen zachodzi w ciążę i rodzi syna. Gwyneira ma mniej szczęścia, ale nie ustaje w wysiłkach, by obdarzyć Wardenów dziedzicem. Jednak, gdy udaje się jej...