Ściema

Zane Philips to bogaty australijski biznesmen - i wyjątkowo arogancki dupek. Nosi potwornie drogie garnitury, jest niemożliwie atrakcyjny i ma najbrzydszego psa pod słońcem. To jeden z tych typów, od których najlepiej trzymać się z daleka. Właśnie rozkręca kolejny biznes - portal randkowy, ale nie taki, na którym wyrywa się laskę na szybki numerek, tylko taki, na którym poszukuje się kogoś na resztę życia. Pomysł może odnieść spory sukces, ale potrzebuje naprawdę dobrej, profesjonalnej promocji. Harlow Nicks jest modelką. Wciąż czeka na kontrakt stulecia, dzięki któremu jej kariera ruszy z kopyta. Zanim to jednak nastąpi, dzielnie stara się wiązać koniec z końcem i zarobić na życie. Pewnego razu, gdy spieszyła się na kolejną rozmowę w sprawie pracy, przez kompletny przypadek natknęła się na Zane'a. Nie było to szczęśliwe spotkanie: rozszczekany pies, złamany obcas, krótka pyskówka i, oczywiście, nici z posady. Niezbyt obiecujący początek, prawda? Na skutek nieprzewidzianych okoliczności i dwóch kłamstw dziewczyna otrzymuje od Zane'a niecodzienną propozycję zatrudnienia. Ma udawać jego ukochaną i promować wraz z nim portal randkowy. Promocja okazuje się kilkumiesięczną imprezą objazdową. Harlow i Zane spędzają więc razem kilka miesięcy w jednym autobusie. Na początku ona nie może ścierpieć arogancji szefa, jednak jego magnetyzm robi swoje. Z kolei on zaczyna odczuwać dziwną fascynację swoją zadziorną pracownicą. Udawany związek staje się coraz bardziej rzeczywisty. Z każdym kilometrem temperatura tej przedziwnej relacji rośnie. To nie może się skończyć happy endem... Czy warto znów ryzykować złamane serce?

Informacje dodatkowe o Ściema:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2019-10-15
Tytuł oryginału: Faking It
Tłumaczenie: Edyta Stępkowska

Tagi: seks pożądanie fascynacja układ biznesmen arogant portal sukces promocja modelka posada propozycja związek

Kup książkę Ściema

Ściema - opinie o książce

Zane i Harlow poznają się nietypowo, gdyż chłopak myli ją ze swoją dogwalkerką, przez co dziewczyna spóźnia się na rozmowę o pracę. Powstała kłótnia doprowadza ich do kolejnego spotkania, które kończy się tym, iż oboje będą z sobą współpracować. Czy z tego rozwiązania wyniknie coś dobrego? Czy tą dwójkę połączy coś więcej niż praca?

Kłamstwa, intrygi, manipulacje to ciągła droga, którą postępuje Zane. Jednak pewnego wieczoru Harlow odgrywa się na nim, przez co dochodzi do tego iż będą wspólnie współpracować. Żadne z bohaterów nie spodziewa się, że te kilka tygodni zmieni ich nastawienie do siebie, a nawet do otoczenia.

Moim zdaniem książka ta to ciekawa historia, która pokazuje, że na każdym kroku trzeba być ostrożnym, ponieważ nigdy nie wiadomo, co może się za chwilę wydarzyć. Opowieść ta jest głównie nasączona złością i nienawiścią, ale z czasem można poczuć zarówno radość, jak i smutek.

Według mnie jest to przyjemna lektura na wieczór.

Moja ocena: 9/10

Przeczytane:2020-02-02, Ocena: 4, Przeczytałam,
Fueled. Napędzani pożądaniem
K. Bromberg0
Okładka ksiązki - Fueled. Napędzani pożądaniem

Podsycani pożądaniem, zderzeni z miłością Spełnienie przyszło wraz z niezwykłą namiętnością, która wywróciła Twoje życie do góry...

Bez zobowiązań
K. Bromberg 0
Okładka ksiązki - Bez zobowiązań

Najbardziej boli, gdy ranią cię bliscy. Lennox Kincade powinna była przywyknąć do przykrości. Czuła się jak pionek w rozgrywce jej ojca i sióstr. Ich rodzinna...