Sekretarka demona #1

W miłującym pokój królestwie rodzi się dziecko z dłonią naznaczoną świętym symbolem. Zgodnie z przepowiedniami jest to bohater, który zgładzi wyzwolonego po setkach lat króla demonów. Nadszedł czas na ostateczne starcie pomiędzy dobrem a złem, które... nie dochodzi do skutku, ponieważ zło zaspało. Brak ambicji, dezorganizacja i ogólna degrengolada w królestwie potworów nie wróżą sukcesu planom przejęcia władzy nad światem. Potrzebny jest ktoś, kto uporządkuje ten rozgardiasz i wprowadzi armię zła w nowy wiek. Pytanie tylko, czy piekielne zastępy są gotowe na zderzenie z korporacyjną rzeczywistością.

Dołącz do nas. Oferujemy:
- pracę w młodym, demonicznie rozwijającym się zespole
- cyrograf o pracę
- opiekę medyczną dla ciebie i twojego pomiotu

Informacje dodatkowe o Sekretarka demona #1:

Wydawnictwo: Kotori
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Maou no Hisho
Tłumaczenie: Tomasz Molski

Kup książkę Sekretarka demona #1

Sekretarka demona #1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-01-23, Ocena: 4, Przeczytałem,

ZŁO JEST MROCZNE, ZŁO JEST POTĘŻNE, ZŁO JEST… LENIWE?

Najnowsza manga od Kotori na polskim rynku to komedia fantasy „Sekretarka demona”. Komedia, która wygląda niepozornie, ale potrafi rozbawić i ma swój urok. O ile lubicie niegrzeczne opowieści, przy których możecie się niezobowiązująco pośmiać.

Od zarania dziejów światło i mrok są ze sobą nierozerwalnie związane. Kiedy więc na świat przychodzi legendarny bohater, który będzie musiał pokonać zło – a na świat przyjść musi – jednocześnie przebudza się okryty cieniami władca ciemności, powtarzając od początku ten sam odwieczny cykl. Eee… A przynajmniej powinien się przebudzić, ale tym razem niestety mu się zaspało. Miało dojść do ostatecznego starcia dobra ze złem, ale d… znaczy nie doszło, bo zło trochę się zdezorganizowało, rozleniwiło i ogólnie jakoś nie radzi sobie w królestwie potworów. Bywa. Ale władzę nad światem przydałoby się przejąć, a to, co dzieje się w tym miejscu raczej skutecznie to uniemożliwia. Potrzeba więc kogoś, kto to ogarnie. Na przykład takiej no sekretarki. Ale czy piekło jest gotowe na korporacyjną rzeczywistość?