Sekretny język twojego ciała. Kompletny przewodnik po samouzdrawianiu

Kultowa książka Inny Segal o samouzdrawianiu w nowym przekładzie.

Poradnik, który zyskał międzynarodowe uznanie wielu wybitnych lekarzy, pielęgniarek, psychologów i praktyków medycyny naturalnej.

Ciało człowieka to skomplikowany mechanizm, który odczuwa najmniejsze zachwiania równowagi zdrowotnej, wysyłając odpowiednie sygnały w postaci dyskomfortu lub bólu. Jednak jak właściwie odczytywać i rozumieć to, co przekazuje twoje ciało? Co mówi, kiedy boli cię głowa, kiedy masz zaburzenia snu, katar albo dokuczają ci nerki?

Według Inny Segal każda dolegliwość ma swoją głębszą przyczynę w sferze emocjonalnej i odwrotnie - każdy problem emocjonalny połączony jest z określoną częścią ciała. Wiedza o wzajemnym wpływie emocji i myśli na organizm była znana już starożytnym, ale dopiero teraz możesz w kompletny sposób poznać ich oddziaływanie na twoje zdrowie. Autorka opracowała nie tylko encyklopedyczny spis chorób i powiązanych z nimi kwestii emocjonalnych, ale przedstawiła także terapię, które pomaga w uruchomieniu naturalnej zdolności organizmu do samouzdrawiania.

Informacje dodatkowe o Sekretny język twojego ciała. Kompletny przewodnik po samouzdrawianiu:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2022-09-07
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: The Secret Language of Your Body: The Essential Guide to Health and Wellness

Tagi: Terapie alternatywne uzdrawianie

Kup książkę Sekretny język twojego ciała. Kompletny przewodnik po samouzdrawianiu

Sekretny język twojego ciała. Kompletny przewodnik po samouzdrawianiu - opinie o książce

Potęga uzdrawiania intuicyjnego
Inna Segal0
Okładka ksiązki - Potęga uzdrawiania intuicyjnego

Podejmuj dobre decyzje, dokonuj właściwych wyborów i miej pewność, że zmierzasz w dobrym kierunku! Narzędzie, którego potrzebujesz jest w tobie –...

Sekretny język twojego ciała
Inna Segal0
Okładka ksiązki - Sekretny język twojego ciała

Oto znakomity przewodnik, który pomoże ci poznać mądrość swojego ciała, uzdrowić siebie, a także zrozumieć, w jaki sposób doświadczenia, myśli i emocje...