Sekrety I Ching

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-11-25
Tytuł oryginału: Secrets of the I Ching

Ten klasyczny przewodnik po mocach I Ching zapewnia praktyczne korzyści ze stosowania zasad starej jak świat księgi mądrości - zmodyfikowanej i przystosowanej do potrzeb współczesnych poszukiwaczy duchowej równowagi. Oparta na chińskiej tradycji sprzed 5000 lat, Księga zmian I Ching obfituje w odkrycia. Uznany ekspert w dziedzinie potęgi podświadomości, doktor Joseph Murphy, ujawnia potencjał tego starożytnego tekstu i objaśnia go osobom otwartym na możliwości. Przy pomocy trzech monet - wystarczą zwykłe groszówki - czytelnik nauczy się wykorzystywać naturalne zdolności, aby otrzymywać odpowiedzi I Ching.

Poradnik zawiera proste techniki, dzięki którym możemy zastosować strategie I Ching w życiu codziennym do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Murphy wyjaśnia system heksagramów I Ching, ujawniając jego korzenie tkwiące w psychologii oraz w teorii ciągłej zmiany. Objaśniając złożone terminy i symbole, autor pokazuje, w jaki sposób konsultowanie się poprzez I Ching umożliwia uzyskanie jasnych wskazówek w czasach zamętu i kryzysu. Łącząc podstawowe wzory matematyczne z duchową samoświadomością, czytelnicy dostrzegą cudowny potencjał swojego umysłu oraz jego więź z prawdami I Ching. W efekcie zyskają konkretne odpowiedzi na pytania o karierę, rodzinę, uczucia, bezpieczeństwo finansowe oraz życiowe cele. I odkryją cud prawdziwego spokoju umysłu.

Sekrety I Ching nie umożliwiają przewidzenia przyszłości, lecz dostarczają narzędzia, dzięki którymi naszą przyszłość cechować będzie osobiste i duchowe spełnienie.

Tagi: Poradnictwo zawodowe sukces i kariera

Opinie o książce - Sekrety I Ching

Kup książkę Sekrety I Ching

Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Zdobądź pewność siebie i poczucie własnej wartości

Możesz stać się kim chcesz przypomina J. Murphy, autor bestsellera Potęga podświadomości. Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk...

Uwierz w siebie
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Uwierz w siebie

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś realizować swoje marzenia? U korzeni każdego wielkiego...

Kudłata
Hwang Sun-mi