Siedem i pół nocy

Klara mieszka w Berlinie, jest pewną siebie i kochającą dobre życie kobietą. Ale i matką małej Susanne. Kiedy gorący biurowy romans kończy się rozstaniem nie tylko z kochankiem, ale i z posadą - Klara po wielu nieudanych rozmowach o pracę przyjmuje bardzo nietypowe zlecenie. Czy znajomość z Maksem - rekinem finansjery - to tylko sposób na rozwiązanie problemów finansowych czy też ta trwająca zaledwie tydzień przygoda zmieni całe życie Klary? Egzotyka, luksus, gorączka zmysłów, pikantne sceny seksu oraz nieoczekiwane zakończenie - wszystko, czego trzeba, by nie móc spokojnie zasnąć.

Nikt nie wie, kim jest Bibi von Braut. Pod tym nazwiskiem kryje się ktoś, kto za wszelką cenę pragnie zachować bezpieczną anonimowość na wzór Eleny Ferrante - tylko w świecie literatury erotycznej. Ktokolwiek to jest - świetnie włada piórem i umie rozpalić wyobraźnię.

Informacje dodatkowe o Siedem i pół nocy:

Wydawnictwo: Lekkie
Data wydania: 2021-10-13

Kup książkę Siedem i pół nocy

W dzisiejszym świecie i tak liczy się oprawa, obrazki i ładne zdjęcia. Luksus wzbudza pożądanie, pieniądze gwarantują namiastkę miłości. I albo się to akceptuje, albo do końca życia czeka niewiadomo na co.

Siedem i pół nocy - opinie o książce

🌶💶RECENZJA💶🌶

„W dzisiejszym świecie i tak liczy się oprawa, obrazki i ładne zdjęcia.
Luksus wzbudza pożądanie, pieniądze gwarantują namiastkę miłości.
I albo się to akceptuje, albo do końca życia czeka niewiadomo na co.”

Dwudziestodziewiecioletnia Klara, w dość specyficzny sposób wybiera sobie oferty pracy. Kocha luksus, markowe ciuchy, ekskluzywny styl życia, a że samotnie wychowuje pięcioletnią Suzy, która „przytrafiła” jej się bardzo niespodziewanie, a która jest dla niej najważniejsza na świecie, to chce, aby także córka miała wszystko co najlepsze. Świadcząc dodatkowe usługi, swoim przełożonym, otrzymuje, oprócz dobrej pensji, dodatkowo wysokie premie, a także bardzo drogie i ekskluzywne prezenty. Gdy pewnego dnia, nieoczekiwanie zostaje zwolniona, co więcej prawdopodobnie wymieniona na nowszy model, jej życie legnie w gruzach. Pozbycie się części markowych ciuchów i torebek od Prady, Valentino czy Chanel, na krótką metę zaspokaja jej codzienne potrzeby.
Na szczęście, nagła propozycja „pracy”, od poznanego w klubie przystojnego businessman’a, co prawda wzbudza w niej niepokój, ale też proponowana kwota i krystaliczność oferty, niesamowicie pociąga i kusi, szybko i łatwo zarobionymi tysiącami euro. Przyjmując ofertę Max’a, wie, że prawdopodobnie będzie musiała przespać się,z tym niesamowicie pociągającym ją przystojniakiem.
Jednak ten siedmiodniowy pobyt w Marakeuszu, dla kogoś, takiego jak ona, kogoś kto potrafi umiejętnie wykorzystywać swoje ciało, nie będzie stanowiło absolutnie żadnego problemu.
Co jeśli, jednak z jego strony nie wyjdzie, żadna propozycja seksualna?
Co jeśli ktoś inny będzie próbował to osiągnąć?
Co jeśli, wyjazd ten, mimo otoczki luksusu i niesamowitych doznań i przyjemności okaże się także koszmarem?
Jedno jest pewne, mimo, iż Klara potrafi wykorzystywać i kusić swoim pięknym ciałem napalonych na nią mężczyzn, to w momencie, gdy to ją dosięgnie strzała amora, może okazać się, że to uczucie jest jednostronne, ale czy na pewno?

Seks…
Luksus…
Żądza pieniądza…
Kłamstwa…
Zdrada…
Niedomowienia..

A tak na prawdę odwieczna tęsknota, za tym by być dla kogoś tą jedyną-kochaną i wielbioną.

Książka bardzo w moim guście.
Jest nieprzyzwoicie.
Jest luksusowo.
Jest pikantnie i niegrzecznie.

Autorka świetnie „ubrała” fabułę w luksusowe marki, piękne stylizacje od najlepszych francuskich i włoskich projektantów, najbardziej pożądane buty i torebki ze znanym logo, oraz zmysłową przepiękną i bajecznie drogą bieliznę, (i przyznam, że idealnie wie, co jest najlepsze i najbardziej pożądane).
A wszystko w otoczeniu pełnej kolorystyki niesamowitego Marakeszu, o którym, też co nie co, możemy się z tej książki dowiedzieć.

Książkę polecam szczególnie niegrzecznym dziewczynkom, otwartym na swoje pragnienia i zmysłowość, które kochają luksus, piękne miejsca, boskie ciuchy i zaskakujące przygody, prowadzące tylko i wyłącznie do przyjemności.

Pięknie dziękuję @hardewydawnictwo  za znalezienie się w gronie recenzentów i możliwość przeczytania oraz zrecenzowania tej pikantnej, zmysłowej i luksusowej historii, która notabene, jest bardzo,ale to bardzo w moim guście.

Avatar użytkownika - Ksiazkasercemwdl
Ksiazkasercemwdl
Przeczytane:2021-11-14, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Recenzja

Czasem w życiu trzeba odpuścić,nawet jeśli robi się to trochę wbrew sobie."

Klara jest kobietą, która kocha luksus. Jest w stanie podjąć się prawie każdej pracy, aby utrzymać się przy życiu na tak wysokim poziomie. Ma u boku siebie córeczkę Susanne, która poczęta została w dość kontrowersyjnych warunkach. Życie dość często nas zaskakuje. Niestety los bywa przewrotny. Kiedy traci swoją dawną posadę w biurze, jej życie może ulec zmianie. Tak to bywa, stara zabawka zostaje zastąpiona nowszym modelem. Próbuję dostać inną pracę, jednak żadna rozmowa nie przynosi zadowalającego ją skutku. Do czasu aż na jej drodze pojawia się przystojny mężczyzna. Występuje z propozycją, której nie jest w stanie się oprzeć. Czy kobieta podejmie ryzyko ? Czy pieniądze są warte narażania własnego życia?

Klara chyba wyznaje zasadę, jest ryzyko, jest zabawa. Podejmuje się zlecenia. Spędzi siedem dni w Marrakeszu. Ale czy na pewno ? Czy wyjazd warty kilkanaście tysięcy będzie tego wart? Czy z pozoru niewinny wyjazd może przerodzić się w niebezpieczną grę?

Jestem zaskoczona. Ta książka, mimo że jest bardzo krótka, dostarcza wielu emocji. Autorka idealnie rozbudowała relacje między bohaterami i nadała całej akcji nutkę tajemniczości. Nie była to zwykła opowieść. Niosła ze sobą przesłanie, że czasami nie warto ufać komuś, kto wydaje się dla nas idealną przyjaciółką. Jesteście ciekawi, co takiego się wydarzyło, że życie Klary stanęło pod znakiem zapytania?

Miło spędziłam czas i na pewno sięgnę po kolejne książki tej autorki. Polecam wam samemu zapoznać się z książką i wyrobić sobie o niej opinię.

Dziękuję za współpracę @hardewydawnictwo

Jeden rok, jeden dzień
Bibi von Braut0
Okładka ksiązki - Jeden rok, jeden dzień

Mia nie chce małżeństwa z Alexandrem. Uważa go za zimnego, bezwzględnego człowieka, który nie cofa się przed niczym, by zdobyć to, na co akurat ma ochotę...

Trzynaście godzin
Bibi von Braut0
Okładka ksiązki - Trzynaście godzin

Kolejny tytuł z logo Lekkie. Tym razem tłem gorącego romansu jest pałac pewnego tajemniczego niemieckiego arystokraty. Historia zaczyna się od gwałtownej...