Siedemdziesiąt siedem słoni

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2018-09-19
Kategoria: Podróżnicze

Pełna egzotycznych smaków, zapachów i barw historia jednej podróży, która zmieniła wszystko

Ta wyprawa nie mogła zacząć się gorzej: już pierwszego dnia swojego pobytu w Indiach Piotr zostaje okradziony i pobity. Na szczęście dzięki ludziom, którzy postanowili udzielić mu pomocy, wkrótce wraca do zdrowia i postanawia mimo wszystko kontynuować podróż. Wie już jednak, że będzie musiał zweryfikować swoje wyobrażenia dotyczące tej upragnionej „wycieczki życia”, zostawić za sobą zachodni sposób myślenia i kierować się zasadą: „Nie oczekuj niczego, bądź gotowy na wszystko”. Wkrótce Piotr pozna świat bollywoodzkiego filmu, zostanie uwikłany w narkotykową intrygę, przeżyje pełen namiętności romans i zrozumie, że najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy zupełnie się ich nie spodziewamy...
Tłoczne ulice Bombaju, fetor slumsu Dharavi, baśniowy Bollywood, idylliczne plaże Goa... trudno pozostać obojętnym wobec tej niesamowitej, pełnej kontrastów scenerii. Trzeba tylko mieć otwarte oczy i... pozwolić się nieść przygodzie!

Źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4858160/siedemdziesiat-siedem-sloni

Tagi: podróżnicze przygodowe Piotr Biedrzycki