Siedlisko gorących serc

Anna, Kasia i Eliza goszczą w ,,Iskierce", stojącej na pełnym słońca i otulonym ciszą wzgórzu. Ono jest źródłem siły i energii kobiet do kolejnych stających przed nimi wyzwań. Dobro oraz optymizm całej trójki są zaraźliwe; przyciągają licznych, poznanych na Kaszubach przyjaciół, więc ,,Iskierka" tętni życiem jak nigdy dotąd. Tuż obok trwa budowa siedliska, którego centralnym elementem będzie ich przyszły dom. Anna wraz z Ryszardem, w którym kocha się z wzajemnością, zajmują się jego budową. Kasia podczas wesela z Maciejem oznajmia, że pod sercem nosi jego dziecko, zaś najmłodsza bohaterka, Eliza, rozpoczyna drugi rok studiów w Gdyni. Czas tam spędzony, to dla niej również okres poważnych rozterek sercowych. Gdy pojawi się w Parchowie z dyplomem ukończenia uczelni wydarzy się coś, co ostatecznie wyjaśni tajemnicę pochodzenia Anny, ale także spowoduje, że serce Elizy zdecyduje się wreszcie, dla kogo ma bić mocniej.

Siedlisko gorących serc to ciepła, rodzinna powieść, która wywoła prawdziwą wiosnę w waszych sercach.

Informacje dodatkowe o Siedlisko gorących serc :

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2018-04-04

Kup książkę Siedlisko gorących serc

Siedlisko gorących serc - opinie o książce

Avatar użytkownika - kingaz86
kingaz86
Przeczytane:2018-09-14, Ocena: 6, Przeczytałam, 52/2018,

Sielskie, anielskie siedlisko, a w nim gorące, tętniące uczuciami serca trzech pokoleń mieszkańców. Dodajmy: osób, które można polubić, poczuć bliskość.
Teraźniejszość wzbogacona interesującymi historiami z przeszłości. Piękne opisy krajobrazu, zabytków ziemi kaszubskiej.

Scena porodu Kaśki totalna porażka, rodzić z koleżankami? Bez przesady. A na drugi dzień czuć się wyśmienicie? Obłęd. Eliza przeszła samą siebię. Zrobiła nadzieję Aleksowi i Igorowi, po czym machęła rękę na jednego i drugiego. I kto normalny przyjmuje wszystkich co się nawinęli w ich życiu. A o historii rodziców Anny jest tylko na końcu. I to dennie wymyślone zostało.

Przyciągnęła mnie okładka i tytuł. Jednak coś nie zagrało tak jak trzeba (może czas nie ten)

Kilka godzin do szczęścia
Roma J.Fiszer0
Okładka ksiązki - Kilka godzin do szczęścia

Anna wiedzie spokojne życie - aż do dnia, gdy w skrytce w biurku znajdzie listy, z których wynika, że była adoptowanym dzieckiem. Żeby wyjaśnić...

Wzgórze pełne słońca
Roma J.Fiszer0
Okładka ksiązki - Wzgórze pełne słońca

Magiczne miejsce, spełnione marzenia, odmieniony los Trzy kobiety, trzy nowe życia Kontynuacja bestsellerowych ,,Kilku godzin do szczęścia" Na wzgórzu...