Siła spokoju. Droga miłującego pokój wojownika

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2019-02-11
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: Way of the Peaceful Warrior

,,Wszystko ma swój cel, od ciebie zależy czy go odszukasz."

Siła spokoju to opowieść oparta na życiu Dana Millmana, mistrza świata w gimnastyce akrobatycznej, który podróżuje w świat ciała i ducha, romantycznych i przerażających przygód, śmiechu i magii.

Dan jest uczniem college'u, przystojniakiem i uzdolnionym sportowcem, zdobywającym kolejne nagrody, jednak życie nie daje mu ani trwałego spokoju, ani satysfakcji. Pewnej nocy poznaje starszego mężczyznę, którego nazywa ,,Sokrates". To przypadkowe spotkanie i wszystkie zdarzenia, które po nim nastąpiły, całkowicie odmieniły jego życie. Sokrates zostaje mentorem i duchowym przewodnikiem Dana na drodze miłującego pokój wojownika i uczy go jak prowadzić życie pełne radości i mądrości.

Kultowa książka, która odmienia życie

,,Na ścieżce, którą wybrałeś, nie ma pochwały i nie ma nagany. Pochwały i nagany są formami manipulacji, których ty już nie potrzebujesz."

Kup książkę Siła spokoju. Droga miłującego pokój wojownika

Opinie o książce - Siła spokoju. Droga miłującego pokój wojownika

Avatar użytkownika - sniegurek
sniegurek
Przeczytane:2019-03-03, Ocena: 6, Przeczytałam,

To książka, która wchodzi pod skórę, przenika do krwioobiegu, zmienia... W recenzji każde słowo będzie tym zbędnym. Po prostu trzeba samemu przeczytać.

Droga miłującego pokój wojownika
Dan Millman0
Okładka ksiązki - Droga miłującego pokój wojownika

Opowieść oparta na życiu Dana Millmana, mistrza świata w gimnastyce akrobatycznej, który podróżuje w świat ciała i ducha, romantycznych i przerażających przygód, śmiechu i magii. ...