Siostry Niezapominajki. Tom 1

Początek wzruszającej historii o trzech niezwykłych siostrach, ich wspaniałej mamie i tajemnicy sprzed lat. Sara uważa siebie i obie swoje siostry za osoby nieco... dziwne. Pewnie ma rację, skoro Lucilla odzywa się zazwyczaj tylko do swojego kota, Kasjopeja żyje w świecie marzeń o miłości, a sama bohaterka co noc ma sen, w którym główną odgrywa meduza. Gdy zbliża się Dzień Matki, dziewczynki postanawiają dać jej w prezencie album ze starymi zdjęciami, które znalazły na strychu. W miarę porządkowania fotografii zdają sobie sprawę, że wpadły na trop pewnej tajemnicy... Tak rozpoczyna się śledztwo dotyczące przeszłości rodziny. Czy sekret z dawnych lat jest związany z powracającym snem Sary? Dziewczynki nie wiedzą, jak ważne dla nich samych okaże się rozwiązanie zagadki... Autorami serii są dwaj Włosi - scenarzysta Giovanni Di Gregorio (,,Brancaccio: chronique d'une mafia ordinaire", ,,Last travel inc.", ,,Monster Allergy") oraz rysownik i scenarzysta Alessandro Barbucci, znany w Polsce przede wszystkim jako współautor bestsellerowego cyklu dla dziewczynek ,,WITCH" oraz serii science fiction ,,Sky Doll".

Informacje dodatkowe o Siostry Niezapominajki. Tom 1:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2021-10-13
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Les soeurs Grémillet 1 - Le rve de Sarah Barbucci Alessandro, Di Gregorio Giovanni

Kup książkę Siostry Niezapominajki. Tom 1

Siostry Niezapominajki. Tom 1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Amarisa
Amarisa
Przeczytane:2021-11-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2021,

? ,,Sen Sary" okazał się być ciepłą, przepełnioną emocjami opowieścią o rodzinnych więzach, siostrzanej miłości (ale też skomplikowanych relacjach pomiędzy nimi) oraz wzajemnym oddaniu, w której nie zabrakło wyrazistych, wzbudzających sympatię bohaterów oraz intrygującej, czekającej na odkrycie tajemnicy, której rozwiązanie okaże się być prawdziwym zaskoczeniem nie tylko dla sióstr Niezapominajek, ale również dla czytelników. Polecam!
???
Pełna recenzja + zdjęcia: https://bit.ly/30CQkEv