Skarby ogrodu. Szczaw, mirabelki, zielone pomidory i inne pyszne rośliny

Gotowanie to wieczna przygoda!

A gotowanie z produktów, których zwykle w swojej kuchni używa Małgorzata Kalemba-Drożdż, to przygoda niebanalna!

W naszych ogrodach kryje się nieprzebrane bogactwo smaków. Pyszne rośliny, nieraz pogardzane lub niepodejrzewane o to, że są jadalne, rosną przecież tuż obok nas!

Szczaw, mirabelki, zielone pomidory, niedojrzałe orzechy, rośliny ozdobne, owoce rzodkiewki, natka marchewki, czosnek niedźwiedzi, chmiel, topinambur i fiołki.

Autorka wyczarowała z nich 237 przepisów.

Interesujące smaki, oryginalne struktury i zdrowotne właściwości zaskoczą i oczarują każdego, kto ceni wartościowe i smaczne potrawy.

Tartaletki z musem czekoladowo-śliwkowym i konfiturą szczawiową. Wino z mirabelek. Chutney z zielonych orzechów. Smażone łuszyny rzodkiewki i kwiaty marchwi. Hummus z topinamburu. Carpaccio wołowe z nasturcją i marynowanymi cebulkami powietrznymi lilii tygrysiej. Czekoladki chmielowe. Guacamole z czosnkiem niedźwiedzim. Fiołkowe risotto z krewetkami

Smacznego!

Informacje dodatkowe o Skarby ogrodu. Szczaw, mirabelki, zielone pomidory i inne pyszne rośliny:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-05-05
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Skarby ogrodu. Szczaw, mirabelki, zielone pomidory i inne pyszne rośliny

Skarby ogrodu. Szczaw, mirabelki, zielone pomidory i inne pyszne rośliny - opinie o książce

Kwiatowa uczta. Jadalne kwiaty w 100 przepisach
Małgorzata Kalemba-Drożdż0
Okładka ksiązki - Kwiatowa uczta. Jadalne kwiaty w 100 przepisach

Oto książka dla wielbicieli kuchni, osób otwartych na nowe smaki i chętnych do przeżycia niezwykłych wrażeń kulinarnych, niekoniecznie biegłych...

Różane przepisy
Małgorzata Kalemba-Drożdż0
Okładka ksiązki - Różane przepisy

Autorka Jadalnych kwiatów i Pysznych chwastów powraca z nowymi inspiracjami. Tym razem postanowiła przyrządzić różę. Czy królowa...