Jak tworzyć wydajne, przejrzyste notatki graficzne. Na co zwracać uwagę. Praktyczne ćwiczenia ze sketchnotingu. Jak poprawić zdolności pamięciowe. - To wszystko znajdziesz w tym opracowaniu. Mimo dużego format A4 książka jest bardzo praktyczna, a dzięki temu że jest taka duża - dużo informacji i sposobów wniej jest zawarte.

Informacje dodatkowe o SKETCHNOTING czyli jak zdobyć umiejętność notowania w uniwersalnym języku graficznym SKETCHNOTE:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2019-11-11
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 13-15 lat
ISBN: ISBN 978-83-938092-

Tagi: relaks Sketchnoting Myślenie wizualne rysowanie Efektywna nauka uczenie się notatki graficzne

Kup książkę SKETCHNOTING czyli jak zdobyć umiejętność notowania w uniwersalnym języku graficznym SKETCHNOTE

SKETCHNOTING czyli jak zdobyć umiejętność notowania w uniwersalnym języku graficznym SKETCHNOTE - opinie o książce

Avatar użytkownika - FraniaNowak
FraniaNowak
Przeczytane:2021-08-21, Ocena: 6, Przeczytałem,

Kupiłam pakiet książek w jednym sklepie. Ta książka nauczała mnie rysowania, pokazała, że jako nauczyciel jest bardzo duża potrzeba prowadzenia graficznych notatek. Polecam także dla dzieci i młodzieży a także dla dorosłych. Jak wiecie, każdy musi od czasu do czasu robić jakąś prezentacje. Do tego warto wykorzystać sketchnoting.