Śladami przodków

Tom 1 cyklu Śladami przodków

Dawno, dawno temu istniały dwie rodziny – jedna dobra, druga zła. Zaczęły od współpracy w gromadzeniu wiedzy demonologicznej, jednak – jak to bywa w bajkach – wkrótce rodziny stały się wrogami poprzez odmienne poglądy. Pierwsza z rodzin została pionierem wiedzy demonologicznej, natomiast druga do perfekcji opanowała czarną magię. Kilka wieków później potomek jednej z rodzin zamierza zmienić swój okrutny los, niekoniecznie jednak podejmując dobre decyzje.

Połączenie wykładowcy i demonologa jest wyzwaniem, któremu nie podołali najwybitniejsi. Nikodem ma tego pełną świadomość, ale daje z siebie wszystko, żeby dotrzeć do prawdy, która może go ocalić. Zmagając się z przeciwnościami losu, zagadkami i tajemniczymi osobistościami demonologicznego światka, igra z czarną magią i przede wszystkim z czasem, którego mu niewiele zostało.

W każdej opowieści ludowej jest ziarenko prawdy.

W którą prawdę TY wierzysz?

16+

Informacje dodatkowe o Śladami przodków:

Wydawnictwo: Ridero
Data wydania: 2022-02-02
Kategoria: Horror

Kup książkę Śladami przodków

Śladami przodków - opinie o książce

Książki cienkie, czy grube? Ja jestem raczej fanką tych bardziej pulchnych pozycji, a jak jest z wami?

🖤🖤🖤

„Znałem tę melodie. Była to melodia kołysanki, którą gdzieś już słyszałem, ale nie mogłem jej nigdzie w swoim życiu umiejscowić. Nie wiedziałem czy miała słowa, ale sam złowieszczy ton melodii mógł mówić o jakimś czyhającym na moje życie demonie”.

🖤🖤🖤

„Śladami przodków” autorstwa Pauliny Ziarko.

Książka z niezwykłym tajemniczym klimatem. Idealna pozycja dla fanów fantastyki, folkloru i legend, a także dla tych, którzy lubią się bać.

Mamy tu krótką opowieść z nutką magii i światem pełnym łowców demonów, groźnych stworzeń i magicznych przedmiotów.

Łatwo idzie się w nią wciągnąć i czyta się naprawdę szybko. Ma niespełna sto siedemdziesiąt stron więc jest niezwykle króciutka. Z początku trochę mnie to zniechęciło. No wiecie, ja zwykle sięgam po grubsze książki, gdyż w tych za krótkich ciągle mi czegoś brakuje. Tutaj jednak dzieje się dużo. Akcja cały czas prze do przodu i intryguje. Ani przez chwilę nie czułam się zdezorientowana, czy znudzona. Wręcz przeciwnie były momenty, kiedy miałam ciarki i przechodziły mnie dreszcze ekscytacji.

Naprawdę nie spodziewałam się, że taki będzie mój odbiór tej książki. Dla mnie jak najbardziej lektura uda.

Czekam na kontynuację.
Polecam.

Ostatni uśmiech
Paulina Ziarko0
Okładka ksiązki - Ostatni uśmiech

Czy może być coś gorszego, niż wesoła śmierć? Nikodem nie poddaje się w swoich poszukiwaniach. Razem z tajemniczą zaklinaczką Aleks i rozgadanym łowcą...