S這dka morska bryza

Data wydania: 2015-06-17
Kategoria: Literatura pi瘯na
Doda/a ksi捫k: elibri

Ocena: 0 (0 g這s闚)

Wstydliwa tajemnica rozdzieli豉 przed laty dwie najlepsze przyjació趾i. Czy dawna wi篥 oka瞠 si mocniejsza ni zdrada?

Charlotte i Nicole uwielbia造 sp璠za wakacje na idyllicznej wysepce Quinnipeague. Jednak szereg lat - i sekretów - skutecznie je rozdzieli. Charlotte jest energiczn dziennikark i podró積iczk, ci庵le na walizkach, za Nicole, blogerka kulinarna, wiedzie spokojne 篡cie w Filadelfii u boku m篹a, neurochirurga Juliana. Kiedy Nicole otrzymuje propozycj napisania ksi捫ki po鈍i璚onej wyspiarskiej kuchni, zaprasza Charlotte do sp璠zenia ostatniego wspólnego lata w domu rodziców, licz帷 na pomoc w zbieraniu materiaów.

畝dna z nich nie ma poj璚ia, 瞠 prawda mo瞠 ca趾owicie odmieni ich 篡cie: zniszczy ma鹵e雟two Nicole, lecz ocali jej m篹a. Charlotte boi si straci przyjació趾; nie wie, 瞠 dzi瘯i pobytowi na wyspie zyska co bardzo cennego.

"Przesycona aromatami i smakami urokliwej wyspy w stanie Maine  S這dka morska bryza jest bez w徠pienia najsilniej oddzia逝j帷 na zmys造 ksi捫k Barbary Delinsky".

,,New York Journal of Books"

Barbara Delinsky - autorka bestsellerów z listy "New York Timesa". Jej ksi捫ki sprzeda造 si do tej pory w ponad 30 milionach egzemplarzy i zosta造 przet逝maczone na 28 j瞛yków. W Polsce ukaza造 si m.in. Kobieta znik康, Ogród marze, Nie moja córka, Nikt si nie dowie, Kiedy moja siostra 酥i. Zakochana w Nowej Anglii absolwentka wydziaów psychologii i socjologii, pasjonatka robienia na drutach, fotografii i kotów. Mieszka w Massachusetts. Zach璚amy do odwiedzenia jej strony: barbaradelinsky.com/blog.

Kup ksi捫k S這dka morska bryza

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - S這dka morska bryza

Inne ksi捫ki autora
Pi徠y m篹czyzna
Barbara Delinsky0
Ok豉dka ksi您ki - Pi徠y m篹czyzna

M這da dziennikarka, Nia Phillips, pisze artyku o pi璚iu najbardziej fascynuj帷ych m篹czyznach zamieszkuj帷ych Wschodnie Wybrze瞠. Kiedy poznaje Numer...

Dla moich c鏎ek
Barbara Delinsky0
Ok豉dka ksi您ki - Dla moich c鏎ek

Virginia St.Clair zaprasza swoje c鏎ki do Gwiezdnego Zak徠ka - posiad這軼i nad urwistym brzegiem oceanu. U kresu swych dni chce podzieli si z nimi tym...

Recenzje miesi帷a
Cudowna podr騜