Słodkich snów. Aurora Teagarden

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2018-05-29
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788376747026
Liczba stron: 320
Tytuł oryginału: Sleep Like a Baby

Ocena: 3 (3 głosów)

Autorka zajmująca pierwsze miejsce na liście bestsellerów ,,New York Timesa", Charlaine Harris, powraca z najnowszą powieścią kryminalną z serii o Aurorze Teagarden, bibliotekarce z małego miasteczka.

Robin i Aurora rozpoczynają swoją przygodę z rodzicielstwem. Nowo narodzona Sophie to niesforne dziecko i matka Roe zatrudnia wykwalifikowaną opiekunkę, Virginię Mitchell, by przez kilka tygodni pomagała świeżo upieczonym rodzicom. Virginia okazuje się być szczególnie pomocna, gdy Robin w związku z pracą musi wyjechać z miasta, a Roe dopada wyjątkowo ciężka grypa. Pewnej burzliwej nocy Aurora budzi się, słysząc płacz swojej córki. Okazuje się, że Virginia zniknęła.

Niedługo potem Roe wraz ze swoim bratem Phillipem znajdują w ogrodzie zwłoki... Aurora Teagarden staje w obliczu kolejnej zagadki kryminalnej. Musi odpowiedzieć sobie na pytania - kim jest tajemnicza kobieta, która zginęła w ich ogrodzie, i co się stało z Virginią?

Ta poruszająca i ekscytująca nowa część serii o przygodach Roe z pewnością uszczęśliwi fanów, a także rozbudzi ich apetyt na więcej.

Kup książkę Słodkich snów. Aurora Teagarden

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Słodkich snów. Aurora Teagarden

Avatar użytkownika - djas
djas
Przeczytane:2020-05-23, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2020,

Gdybym zacząl przygodę z Aurorą Teagarden od tego tomu, to pewnie na nim bym skończył. Na szczęście czytałem po kolei i zdążyłem zżyć się z bohaterami serii na tyle, że nawet mocno przeciętna opowieść przejmuje odrobinę blasku tych znacznie lepszych.

Tak, ten tom był dość słaby, szczególnie w stosunku do poprzedniego - jednego z najlepszych, ale lekki styl autorki i wspomniana zażyłość z postaciami występującymi w książce sprawia, że i tak całkiem nieźle się bawię.

Niestety na chwilę obecną to ostatnia część, mam nadzieję, że Harris wróci jeszcze kiedyś do historii Roe i (mimo wszystko) zrobi to lepiej, niż tym razem...

Link do opinii
Avatar użytkownika - ilonkao
ilonkao
Przeczytane:2019-06-06, Ocena: 2, Przeczytałem,
Inne książki autora
Świadek ostatniej sceny. Aurora Teagarden
Charlaine Harris0
Okładka ksiązki - Świadek ostatniej sceny. Aurora Teagarden

Minął już przeszło rok od śmierci jej męża Martina, a Roe Teagarden wciąż jest w żałobie. Pragnie tylko jednego - zostać sama ze swoim żalem. Okazuje...

Grób z niespodzianką
Charlaine Harris0
Okładka ksiązki - Grób z niespodzianką

Harper jest poszukiwaczem ciał. Takim Nieboszczykowym Licznikiem Geigera. Specyficzny talent do odnajdywania zwłok - swój szósty, grobowy...

Zobacz wszystkie książki tego autora