Słodkich snów. Aurora Teagarden

Autorka zajmująca pierwsze miejsce na liście bestsellerów ,,New York Timesa", Charlaine Harris, powraca z najnowszą powieścią kryminalną z serii o Aurorze Teagarden, bibliotekarce z małego miasteczka.

Robin i Aurora rozpoczynają swoją przygodę z rodzicielstwem. Nowo narodzona Sophie to niesforne dziecko i matka Roe zatrudnia wykwalifikowaną opiekunkę, Virginię Mitchell, by przez kilka tygodni pomagała świeżo upieczonym rodzicom. Virginia okazuje się być szczególnie pomocna, gdy Robin w związku z pracą musi wyjechać z miasta, a Roe dopada wyjątkowo ciężka grypa. Pewnej burzliwej nocy Aurora budzi się, słysząc płacz swojej córki. Okazuje się, że Virginia zniknęła.

Niedługo potem Roe wraz ze swoim bratem Phillipem znajdują w ogrodzie zwłoki... Aurora Teagarden staje w obliczu kolejnej zagadki kryminalnej. Musi odpowiedzieć sobie na pytania - kim jest tajemnicza kobieta, która zginęła w ich ogrodzie, i co się stało z Virginią?

Ta poruszająca i ekscytująca nowa część serii o przygodach Roe z pewnością uszczęśliwi fanów, a także rozbudzi ich apetyt na więcej.

Informacje dodatkowe o Słodkich snów. Aurora Teagarden:

Słodkich snów. Aurora Teagarden - opinie o książce

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2022-05-22, Ocena: 3, Przeczytałam, wyzwania czytelnicze 2022,

Mało cech kryminału. Trudno się zgodzić z opisem z okładki, że jest to "Wciągający kryminał z watkiem romansowym w tle". Raczej ksiązka obyczajowa o pewnej rodzinie. Pewne opisy zupełnie zbędne, nic nie wnoszące do treści. Oto jeden z takich przykładów: "Odstawiłam bujak, otworzyłam drzwi na patio. Odstawiłam bujak, otworzyłam drzwi, wyszłam na zewnątrz i sięgnęłam po bujak. Ustawiłam go bezpiecznie w cieniu i biodrem zamknełam drzwi. Ułozyłam Sophie na siedzisku i zapięłam pasy. Na głowie nałożyłam jej pognięciony kapelusik. " Raczej rozczarwałam się.

Avatar użytkownika - djas
djas
Przeczytane:2020-05-23, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2020,

Gdybym zacząl przygodę z Aurorą Teagarden od tego tomu, to pewnie na nim bym skończył. Na szczęście czytałem po kolei i zdążyłem zżyć się z bohaterami serii na tyle, że nawet mocno przeciętna opowieść przejmuje odrobinę blasku tych znacznie lepszych.

Tak, ten tom był dość słaby, szczególnie w stosunku do poprzedniego - jednego z najlepszych, ale lekki styl autorki i wspomniana zażyłość z postaciami występującymi w książce sprawia, że i tak całkiem nieźle się bawię.

Niestety na chwilę obecną to ostatnia część, mam nadzieję, że Harris wróci jeszcze kiedyś do historii Roe i (mimo wszystko) zrobi to lepiej, niż tym razem...

Avatar użytkownika - ilonkao
ilonkao
Przeczytane:2019-06-06, Ocena: 2, Przeczytałem,
Czyste Szaleństwo
Charlaine Harris 0
Okładka ksiązki - Czyste Szaleństwo

Początkowo Lily sądzi, że zdarzył się wypadek. Jednak wkrótce okazuje się, że to trzecia „przypadkowa” śmierć... Lily wolałaby się nie...

Martwy aż do zmroku
Charlaine Harris0
Okładka ksiązki - Martwy aż do zmroku

Dzięki wynalezionej w japońskim laboratorium syntetycznej krwi oraz napojowi z jej ekstraktem o nazwie Tru: Blood, w ciągu zaledwie jednej nocy wampiry...