Słyszę cię

Tom 2 cyklu Trylogia zmysłów

Druga część bestsellerowej włoskiej trylogii erotycznej.

Wenecja, Rzym, Sycylia:

Podróż w poszukiwaniu namiętności.

Kobieta, która nie zaznała miłości

I mężczyzna z mroczną przeszłością...

Elena zrobiła krok naprzód. Dni szaleńczej namiętności, które przeżyła z Leonardo sprawiły, że poznała mroczną stronę rozkoszy i stała się silna dziś są jedynie mglistym wspomnieniem. Dziś Elena wie, czego chce. Opuszcza Wenecję i przenosi się do Rzymu, aby rozpocząć perfekcyjne, pełne harmonii życie z Filippem. Gdy los zaczyna piętrzyć przed nimi przeszkody, okazuje się, że więź między Eleną i Leonardem nadal istnieje i jedno przypadkowe spotkanie może na nowo rozbudzić ogień, który nigdy nie zdołał zgasnąć.

By uczcić 30 urodziny Eleny, Fillippo zaprasza ją do restauracji... Leonarda. Spojrzenie, skradziony pocałunek doprowadzają do wzniecenia na nowo płomiennego związku. Wbrew zasadom i wyrzutom sumienia. Seks przestaje być czystym poszukiwaniem rozkoszy i staje się zjednoczeniem dusz, które należą do siebie nawzajem. Do czasu, kiedy najskrytsza tajemnica Leonarda wychodzi na światło dzienne i Elena musi zdecydować czy jest gotowa zapłacić za swoje czyny...

Informacje dodatkowe o Słyszę cię:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2015-02-04
Tytuł oryginału: Io ti sento
Język oryginału: włoski
Tłumaczenie: Wojciech Wąsowicz, Marta Natalia Wróblewska

Kup książkę Słyszę cię

Słyszę cię - opinie o książce

Avatar użytkownika - silme89
silme89
Przeczytane:2015-10-29, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Przyjemna powieść ,którą czyta sie bardzo szybko.Mimo iż od przeczytania jej minelo sporo czasu zatkwiła mi w pamieci. Nie jest na szczycie moich osobistych bestsellerów ale z pewnością polecam wszytskim ,którzy się wahają. Ja natomiast jestem pewna ,że kiedyś wrócę ponownie do tej książki .
Avatar użytkownika - al-ks
al-ks
Przeczytane:2015-11-24, Ocena: 4, Przeczytałam,
Całkiem ciekawa trylogia, od jutra leci trzecia część.
Avatar użytkownika - rysia420
rysia420
Przeczytane:2015-02-05, Ocena: 4, Przeczytałam,
Irene Cao po raz kolejny zaskoczyła mnie swoim stylem i doskonałymi opisami urzekającego Rzymu. "Słyszę Cię" pozwala nam odwiedzić Włochy i ich ogromne dziedzictwo. Drugi tom zaczyna się dokładnie tam, gdzie skończył się pierwszy. Elena Volpe jest pewna, że dokonała słusznego wyboru przeprowadzając się do Filippo. Kobieta jest w trakcie pracy nad dziełami sztuki w jednym z kościołów w samym sercu Włoch. Elena jest przekonana, że związek z Filippo może się udać, ale czy na pewno zapomniała o Leonardo? Fil jest idealnym partnerem, przyjacielem i wymarzonym narzeczonym. Otacza Elenę miłością, ale młoda kobieta, nie wiedząc dlaczego, nie można zapomnieć o Sycylijskim szefie kuchni. Jej sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana niż wcześniej, ponieważ czuje się zobowiązana wobec Filippo, a gdy drogi Eleny z Leonardo znowu się krzyżują, sytuacja wydaje się być nie do rozwiązania... Cała recenzja dostępna na www.czytaniejestok.pl

Drugi tom "Trylogii zmysłów" zaskoczył mnie. Jest inny od poprzedniego.

Elena zmieniła się. Rozstanie z Leonardem wywróciły jej życie do góry nogami. Ale też wszystko co zaszło wzmocniło ją. Jest teraz twardo stąpającą po ziemi kobietą, która wie czego chce. Przynajmniej dopóki kapryśny Los ponownie nie stawia na jej drodze Leonarda. Jednak Elena nie jest już tamtą nieśmiałą dziewczyną.

W tym tomie Elena irytuje mnie jeszcze bardziej niż w poprzednim. Ale jednocześnie zaczynam ją rozumieć. Jest rozfsrta pomiędzy tym, kogo wydaje się jej, że kocha, a tym, którego pożąda. A tym razem Leonardowi wydaje się naprawdę na niej zależeć.

Połowa książki skupia się na wewnętrznych rozterkach dziewczyny. Czasami jest to zbyt nużące. Jednocześnie ten tom jest bardziej subtelny, nie skupia się już tylko na zwierzęcym pożądanie. Ale nadal jest to lekka lektura, która pozwala na oderwanie się od rzeczywistości.

Kolejna część losów bohaterów którzy nie przypadli mi do gustu. Już teraz wiem, że nie sięgnę po 3 część. Szkoda moich nerwów i czasu. Bohaterka zachowuję się jak rozkapryszone dziecko. Jest naiwna i nie umie się zdecydować którego mężczyznę chce mieć. Więc jej zdaniem dobrze mieć obu na raz. Nie popieram takiego zachowania i pewnie dlatego nie polubiłam tej postaci. Ostatnie strony ciągnęły się niemiłosiernie i czytałam już tylko fragmenty. Seria moim zdaniem denna i nie polecam chociaż pewnie ma swoich fanów. Mojego serca autorka nie podbiła i trafia na moją liste pisarzy, których książek już nie przeczytam chocby mi płacili za to.

Czesc druga losów Eleny i Leo.
Choc na pozór jej życie wraca na właśiwe tory i jest szczesliwa z Filippo to jedna wystarczy jeden wieczór aby zburzyć tasielankę, rozwalic zwiazek i poniesc sie pożądaniu.
Ta czesc jest troche lepsza od poprzedniej ale mimo to mnie nie powaliła. Po prostu. Dałam sobie szansę aby się przekonać do tej serii ale jednak mówie nie. Aczkolwiek jak przeczytała dwie czesci to trzecia też przeczytam bo moze w niej ukryty jest cały sekret.

Avatar użytkownika - MyCrimsonDream
MyCrimsonDream
Przeczytane:2022-01-30, Ocena: 4, Przeczytałem,
Za wszystkie błędy. Audiobook
Irene Cao0
Okładka ksiązki - Za wszystkie błędy. Audiobook

Linda to trzydziestotrzyletnia dekoratorka wnętrz ze sporym bagażem romansowych doświadczeń. Doskonale wie, że jej wady - pożądliwość, gniew, lenistwo...

Za wszystkie błędy
Irene Cao0
Okładka ksiązki - Za wszystkie błędy

Autorka powieści erotycznych Widzę cię, Słyszę cię i Pragnę cię powraca z nową zmysłową historią Linda to trzydziestotrzyletnia dekoratorka wnętrz...