Smak zdrowia

Nie zawsze byłam okazem zdrowia. Od dziecka stale chorowałam i każdego roku przyjmowałam kilka serii antybiotyków. Jako dojrzała kobieta w 2006 roku postanowiłam zupełnie zmienić życie i wziąć swoje zdrowie i szczęście we własne ręce. Od tego czasu nieustannie się rozwijam, korzystam z darów natury, ziół, mądrości ajurwedy i medycyny chińskiej, a także polskiej medycyny naturalnej. Łączę to wszystko w spójną całość. Dzięki temu już od ponad 11 lat ani ja, ani moi bliscy nie
przyjmujemy antybiotyków, leczymy się wyłącznie za pomocą metod naturalnych. W 2012 roku, miesiąc przed moimi 43 urodzinami, urodziłam moją ukochaną córeczkę – w domu, siłami natury. Mogłam to zrobić, ponieważ stałam się osobą całkowicie zdrową.

W tej książce z wielką radością dzielę się moją największą pasją – dbaniem o zdrowie i życiem w zgodzie z naturą. Podaję moje wypróbowane przepisy na naturalne leki oraz zdrowe napoje i potrawy, opisuję bezpieczne diety oczyszczające, a także podpowiadam, jak w sposób holistyczny wprowadzić do życia spokój, radość i dobrą energię. Odkryłam, co zrobić, aby jedząc pysznie, mieć szczupłe, sprawne ciało i wiele energii niezależnie od wieku i pory roku. Uzdrowiłam siebie, swoje życie i swoją rodzinę. Teraz mogę tę wiedzę przekazać dalej. Ta książka to moje odkrycia – niech dobrze służą również Tobie!

Życzę Ci szczęśliwego, zdrowego, spełnionego życia!

Z miłością,
Agnieszka

Informacje dodatkowe o Smak zdrowia:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017-05-24
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Smak zdrowia

Smak zdrowia - opinie o książce

Avatar użytkownika - pogadanki_ksiazk
pogadanki_ksiazk
Przeczytane:2019-05-02, Ocena: 6, Przeczytałem, kucharskie, Mam,

Jest to ogromne kompedium wiedzy. Sięgając po nią nie spodziewałam się takiej treści. Jest to książka, która merytorycznie zaspokoi każdego czytelnika głodnego wiedzy na temat zdrowia. Mówię tu o zdrowiu, które traktowane jest naturalnie, holistycznie. Gdzie autorka próbuję przekazać nam, że z pomocą natury, jesteśmy w stanie pomóc samym sobie oraz bliskim. Że z odpowiednim podejściem, możemy wyleczyć się z praktycznie każdej choroby czy urazu. Przekonuje nas do świadomego dbania o swoje ciało, organizm i duszę. Na każdy z tych aspektów ma dla nas plan, który możemy sobie ułożyć sami, według swoich możliwości. Na tacy podaje nam mnóstwo zdrowych przepisów na śniadania, obiady, sałatki, a nawet kiszonki, pokazuje, że można żyć bez kawy i daje nam gotowe przepisy na napoje, które dodadzą nam energii.  Mamy do dyspozycji kilka receptur na różne dolegliwości, a także syropy i mieszanki przypraw. Namawia nas na zapoznanie się ze sztuką ajurwerdy i jogi. Przedstawia jak joga wpływa na nasze zdrowie i jak bardzo nam pomaga.

Naprawdę jestem pod wrażeniem, bo książka zasługuje na to, żeby zwrócić na nią uwagę. Sprawiła, że częściej wychodzę na świeże powietrze (za miasto) razem z dzieckiem, bo zbieramy na przykład pokrzywę do syropu, przestałam pić kawę, zaczęłam uprawiać jogę (przez co znikły bóle pleców i osłabiły się bóle migrenowe), a także zakiełkowała u mnie myśl, żeby leczyć się naturalnie.

Pięknie wydana książka z poradami dotyczącymi zdrowego odżywiania się. Zawiera mnóstwo przepisów i  zdjęć.

Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku
Agnieszka Maciąg0
Okładka ksiązki - Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku

Okres menopauzy jest dla kobiety czasem szczególnym. Ja i kobiety z mojego otoczenia jesteśmy dowodem na to, że odpowiednie odżywianie się i styl życia...

Smak świąt
Agnieszka Maciąg0
Okładka ksiązki - Smak świąt

"To książka na święta, ale nie tylko. Opowiadam o tym, jak oswoić i zaczarować zimę. Co zrobić, aby ten trudny czas uczynić miłym, dobrym i pięknym...