Jeśli zmagasz się z utratą koncentracji, pamięci, stresem, chcesz poprawić i usprawnić pracę swojego mózgu - to Smart Plants jest książką dla ciebie! W swojej przełomowej pozycji Julie Morris odkrywa przed tobą tajemnice dietetyczne, prezentuje niesamowite rośliny poprawiające funkcje poznawcze mózgu i zachęca do zmiany stylu życia.

Z poradnika dowiesz się, jak m.in.:

. opracować najlepszą dietę, aby dostarczyć mózgowi zdrowych składników odżywczych,

. wyeliminować mgłę mózgową i cieszyć się jaśniejszym umysłem,

. usprawnić pamięć i zwiększyć koncentrację,

. poprawić nastrój i polepszyć sen w naturalny sposób,

. skorzystać z naturalnych nootropików - wyjątkowego pożywienia, które może poprawić funkcjonowanie mózgu i potencjalnie wzmagać wzrost nowych komórek mózgowych,

Poradnik zawiera 65 przepysznych i wyjątkowych przepisów na każdą porę roku.

Julie Morris

Jest konsultantem kulinarnym, praktykującą zwolenniczką kuchni opartej na produktach naturalnych i autorką pięciu książek kucharskich (m.in. Superfood Kitchen). Jest założycielką Luminberry, szkoły gotowania online, gdzie uczy innych jak przygotowywać zdrowe i wspomagające umysł potrawy.

Informacje dodatkowe o Smart Plants. Jak wykorzystać naturalne nootropiki, by usprawnić myślenie, koncentrację i pamięć:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2020-10-28
Kategoria: Kuchnia
Tytuł oryginału: Smart Plants

Tagi: bóg Gotowanie kulinaria itd.

Kup książkę Smart Plants. Jak wykorzystać naturalne nootropiki, by usprawnić myślenie, koncentrację i pamięć

Smart Plants. Jak wykorzystać naturalne nootropiki, by usprawnić myślenie, koncentrację i pamięć - opinie o książce