Śnienie Ścieżki i wpływy, tom 1

Pierwszy tom jednej z czterech nowych serii komiksowych rozgrywających się w wymyślonym przez Neila Gaimana uniwersum Sandmana.

W krainie Śnienia źle się dzieje. Daniel, Władca Snów, opuścił królestwo i pozostawił niestrzeżone granice. Jego wierny namiestnik Lucien czuje, że traci rozum, w miarę jak kraina Króla Snów zaczyna się rozpadać. A inni mieszkańcy Śnienia, począwszy od potwornej i przekupnej Dory, aż po szorstkiego i niewzruszonego Merva Dyniogłowego, walczą ze sobą, żeby zachować, ile tylko się da. Lecz prawdziwy koszmar dopiero nadejdzie. Z czarnej skrzyni, pełnej niechcianych nocnych mar, wyłoni się zapomniane monstrum - zło, które przez ponad sto lat pozostawało uwięzione. Sędzia Stryk, ze swą żelazną ręką i konopnym sznurem, zaprowadzi nowe porządki w Śnieniu, przerabiając je na swoje posępne i krwawe podobieństwo.

Album został stworzony pod artystyczną opieką Neila Gaimana przez doświadczonego brytyjskiego scenarzystę Simona Spurriera (m.in. serie Lobster Random, The Simping Detective) oraz Bilquis Evely, młodą brazylijską rysowniczkę, która zyskała uznanie jako autorka ilustracji do opowieści napisanych przez Grega Ruckę - Wonder Woman i Lazarus

Informacje dodatkowe o Śnienie Ścieżki i wpływy, tom 1:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2019-10-02
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: The Sandman Universe: The Dreaming vol. Pathways and Emanations

Kup książkę Śnienie Ścieżki i wpływy, tom 1

Śnienie Ścieżki i wpływy, tom 1 - opinie o książce

Psi Patrol. Psi Patrol. Zagraj Ze Mną. Na tropie przygody.
Okładka ksiązki - Psi Patrol. Psi Patrol. Zagraj Ze Mną. Na tropie przygody.

Bogato ilustrowane opowiadanie będzie świetnym wprowadzeniem do zabawy. Potem zrobi się jeszcze ciekawiej - gdy dziecko zacznie poszukiwać postaci i...

Sezon duchów. Osiem upiornych opowieści na długie zimowe wieczory
Okładka ksiązki - Sezon duchów. Osiem upiornych opowieści na długie zimowe wieczory

Fascynująca antologia niezwykłych opowieści o duchach, upiorach i nawiedzonych domostwach Na długo przed tym, zanim Charles Dickens i Henry James spopularyzowali...