Śniłam za mocno

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-02-10
Tytuł oryginału: Jai du rever trop fort

Mistrz thrillerów Michel Bussi powraca z nowym bestsellerem.

Najlepsze historie miłosne nie umierają nigdy. Żyją w naszych wspomnieniach, podpowiadając, że okrutne zbiegi okoliczności mogą w rzeczywistości wcale nie być przypadkiem.

Nathy dochodzi do wniosku, że zbiegów okoliczności jest zbyt dużo... że komuś zależy, aby wspomnienia o namiętnym romansie, który niemal doprowadził do tragedii, pozostały żywe. Ślady przeszłości znaczą teraźniejszość tak gęsto, że nie poddają się żadnym racjonalnym wytłumaczeniom. Czy aby uwolnić się od lęków, Nathy musi cofnąć się w czasie?

Od Montrealu, przez San Diego, Barcelonę, po Dżakartę, niezwykła opowieść wiedzie nas przez życie ludzi, którzy marzą za mocno, łącząc pasję ze strachem, w pobliże serc, które biją za mocno.

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Kup książkę Śniłam za mocno

Opinie o książce - Śniłam za mocno

Kiedy sie?gasz po dana? ksia?z?ke? czy patrzysz na jej okładke??Czy ma ona istotne znaczenie w wyborze lektury?
Ta okładka idealnie oddaje tres?c? tej historii.Lekko romantyczna powies?c? przepleciona z rozbudzaja?ca? wyobraz?nie? sensacja?,romansem i thrillerem.Autor stopniowo buduje w niej napie?cie i zainteresowanie.Historia gło?wnej bohaterki została tu ciekawie przestawiona.A rozgrywaja?ca sie? w niej fabuła wprawia czytelnika w niemałe rozmys?lenia.Czy to,co przytrafiło sie? Nathy to był zwykły i przypadkowy zbieg zdarzen? a moz?e faktycznie kra?z?yły nad nia? tajemnicze i magiczne czary?
Dałam sie? porwac? w nieziemska? podro?z? mie?dzy urokliwym Montrealem,przez San Diego, Barcelone?,az? po Dz?akarte?.W raz z bohaterka? poda?z?ałam jednoczes?nie do trudnych i pie?knych zakamarko?w romantycznych wspomnien?.Wspomnien?,kto?re przez ostatnie dwadzies?cia lat dos?c? mocno drzemały na dnie jej duszy i serca.Jednak,jeden kro?tki moment w mgnieniu oka przywołuje te cudowne,choc? nikłe chwile.Czy to sie? jej s?ni?A moz?e to okrutny z?art?Jak to moz?liwie,z?e po tak długim czasie przezywa je po raz drugi?Echo wspomnien? przywołuje gora?ce nocne i jeszcze wspanialsze dni.Nathalie nie wie, co jest rzeczywistos?cia? a co nierealnym przebłyskiem.Te refleksy przypominaja? jej o namie?tnym romansie,kto?ry niemal doprowadził do tragedii.Ale w dalszym cia?gu pozostał na zawsze z?ywy.Czy,aby uwolnic? sie? od tych skrywanych le?ko?w,Nathy be?dzie musiała cofna?c? sie? w czasie?
S?NIŁAM ZA MOCNO Michela Bussi to niebanalna historia.Ma ona w sobie jakos? szczypte? magii i nostalgii.Autor w ciekawy sposo?b poła?czył ze soba? ro?z?ne gatunki,przez co ta opowies?c? jest w pewien sposo?b niepowtarzalna?.Nie ukrywam,z?e było w niej takz?e kilka nuz?a?cych momento?w.Moz?e to za sprawa rozbudowanych i szczego?łowych opiso?w.Jednak uwaz?am,z?e był to przyjemny lot s?ladami miłosnej przeszłos?ci.
@wydawnictwo_swiatksiazki
7/10?

Kup książkę Śniłam za mocno

W prażącym słońcu
Michel Bussi0
Okładka ksiązki - W prażącym słońcu

Lubię, gdy między zalążkiem historii a jej ostatnią stroną rozwiązanie wydaje się niemożliwe. Michel Bussi W sercu Markizów, najbardziej odizolowanego...

Morderstwo na Sekwanie
Michel Bussi0
Okładka ksiązki - Morderstwo na Sekwanie

Nowa, niezwykła powieść autora sprzedawanych w milionowych nakładach bestsellerowych thrillerów - Michela Bussi. To morderstwo miało osiem milionów...