Sól z pieprzem i pudding #1

Haruhi pracuje na budowie jako operatorka maszyn ciężkich. Jej apodyktyczny ojciec nie jest z tego powodu zadowolony i za wszelką cenę próbuję ściągnąć córkę z powrotem do domu. Przybita tym faktem Haruhi odwiedza po pracy bar, by utopić smutki w alkoholu, a rano zastaje w swojej łazience siwiejącego faceta, który… okazuje się jej mężem. Życie pokazuje jednak, że lepiej nie oceniać ludzi po kolorze włosów, ponieważ nieznajomy nie jest jeszcze zwiędniętym staruszkiem.

Informacje dodatkowe o Sól z pieprzem i pudding #1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-11-14, Ocena: 4, Przeczytałem,

KONSEKWENCJE PICIA

Komedia romantyczna, ale obyczajowa i na dodatek taka dla nieco starszych czytelniczek. Ot taka trochę mangowa ,,Bridget Jones" trochę. Ale tylko trochę, bo jednocześnie czymś jakby przeciwnym, z zupełnie inna bohaterką, choć cechy wspólne ma. A jej życie jest równie szalone i przynosi nam wiele powodów do uśmiechu. Choć i do nuty goryczy też.

Poznajcie Haruhi. Jest kobietą, ale pracuje na budowie. I zajmuje się kierowaniem ciężkimi maszynami. A po pracy? Smutki topi w alkoholu, bo życie nie jest dla niej lekkie, a ojciec, który chce ją sprowadzić do domu, niczego nie ułatwia. I po jednym z takich alkoholowych wypadów... budzi się rano i... No i okazuje się, że już ma męża. A nie jest to bynajmniej książę z bajki. Jakiś taki stary, siwy... Ale, jak się okazuje, nie kolor włosów świadczy o wigorze i siłach!

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 3, Przeczytałem,
Sól z pieprzem i pudding #2
Yufuko Suzuki0
Okładka ksiązki - Sól z pieprzem i pudding #2

Haruhi w końcu odwiedza ojca z zamiarem delikatnego wprowadzenia go w temat swojego zamążpójścia. Lecz ciąg nieprzewidzianych wypadków sprawia, że nie...