Spokojna przystań

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: b.d
Kategoria: Romans
ISBN: 9788324578641
Liczba stron: 328
Dodał/a książkę: dona

Ocena: 5.25 (4 głosów)

Prowadzenie ważnych zleceń w reklamie pozwala zarabiać przyzwoite pieniądze zapewniające odpowiedni styl życia. Phillip Quinn nosi markowe ubrania, jest koneserem win, żyje intensywnie i intensywnie pracuje. Po śmierci swego ojca musi pomóc w opiece nad nieufnym dziesięcioletnim Sethem. Phillip poznaje Sybill Griffin, która doprowadzi do zmian nie tylko w jego życiu. Dzięki Sybill wyjaśni się związek Raya Quinna z Sethem i bądzie łatwiej unormować sytuację prawną chłopca. Powieść ta zamyka trylogię Saga rodu Quinnów, ale nawet autorce trudno było rozstać się z Quinnami. Ukazała się osobna książka o dalszych losach Setha.

Kup książkę Spokojna przystań

Zobacz także

Opinie o książce - Spokojna przystań

,,Istnieje różnica między sympatią do kogoś, a troszczeniem się o niego. To drugie wymaga więcej czasu." Kolejna książka pani Roberts opowiada o Phillipie - chłopcu, którego życie zmusiło do narkomanii i sprzedawania się. Ten zły chłopiec wyrasta na silnego, dobrego oraz mądrego mężczyznę, który odnosi wiele sukcesów. Ale czy odniesie go w miłości?Wątek Setha, rozpoczęty w tomie pierwszym tutaj znajduje swoje rozwiązanie. Poznajemy w końcu tajemnicę jego pochodzenia. Nora Roberts pisze lekko i zarazem ciekawie. W jej powieści odnalazłam swoistą równowagę pomiędzy akcją, emocjami i tworzeniem tła dla samej historii. Sprawia to, że książkę czyta się szybko i ma się wrażenie, że świat powieści po prostu materializuje się przed oczami czytelnika z każdą przeczytaną stroną. Nieraz się wzruszyłam, czytając tą serię. Często myślałam o okrucieństwach tego świata. Na szczęście nadal istnieją dobrzy ludzie, który zmieniają ten bezlitosny świat. Polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2015-05-04, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Phillip to kolejny przygarnięty przez Raymonda i Stellę chłopak po przejściach. Teraz to jego kolej zajmowania się Sethem. Mimo, że jego agencja reklamowa znajduje się w odległym mieście, potrafi tak zorganizować sobie czas, aby mieć dla czwartego Quinna jak najwięcej czasu. Niepokoi się, gdy w pobliżu chłopca zaczyna się kręcić Sybill Griffin. Co ją łączy z Sethem oraz pozostałymi z braci? Przeczytajcie, bo więcej szczegółów nie zdradzę.
Link do opinii
Avatar użytkownika - muchowa
muchowa
Przeczytane:2014-02-01, Ocena: 5, Przeczytałem, czytam regularnie w 2014 roku,
Bardzo dobrze się czyta.
Link do opinii
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2015-06-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - Myszka96
Myszka96
Przeczytane:2014-01-12, Przeczytałam,
Inne książki autora
Dom na Skarpie
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Dom na Skarpie

Bestsellerowa pisarka The New York Timesa Nora Roberts prezentuje nową powieść sensacyjną, pełną namiętności i napięcia. Dom na Skarpie od ponad trzech...

Gra uczuć
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Gra uczuć

Gra o miłość Scenarzysta Booth DeWitt ma za sobą nieudane małżeństwo z bezwzględną i cyniczną gwiazdą filmową. Zraniony, pisze scenariusz, w którym...

Recenzje miesiąca
Escape book
Ivan Tapia
Escape book
Post scriptum
Milena Wójtowicz
Post scriptum
Takeshi. Taniec tygrysa. Tom 2
Maja Lidia Kossakowska
Takeshi. Taniec tygrysa. Tom 2
O Chinach
Henry Kissinger
O Chinach
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy