Spokojna przystań

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: b.d
Kategoria: Romans
ISBN: 9788324578641
Liczba stron: 328

Ocena: 5.25 (4 głosów)

Prowadzenie ważnych zleceń w reklamie pozwala zarabiać przyzwoite pieniądze zapewniające odpowiedni styl życia. Phillip Quinn nosi markowe ubrania, jest koneserem win, żyje intensywnie i intensywnie pracuje. Po śmierci swego ojca musi pomóc w opiece nad nieufnym dziesięcioletnim Sethem. Phillip poznaje Sybill Griffin, która doprowadzi do zmian nie tylko w jego życiu. Dzięki Sybill wyjaśni się związek Raya Quinna z Sethem i bądzie łatwiej unormować sytuację prawną chłopca. Powieść ta zamyka trylogię Saga rodu Quinnów, ale nawet autorce trudno było rozstać się z Quinnami. Ukazała się osobna książka o dalszych losach Setha.

Kup książkę Spokojna przystań

Zobacz także

Opinie o książce - Spokojna przystań

,,Istnieje różnica między sympatią do kogoś, a troszczeniem się o niego. To drugie wymaga więcej czasu." Kolejna książka pani Roberts opowiada o Phillipie - chłopcu, którego życie zmusiło do narkomanii i sprzedawania się. Ten zły chłopiec wyrasta na silnego, dobrego oraz mądrego mężczyznę, który odnosi wiele sukcesów. Ale czy odniesie go w miłości?Wątek Setha, rozpoczęty w tomie pierwszym tutaj znajduje swoje rozwiązanie. Poznajemy w końcu tajemnicę jego pochodzenia. Nora Roberts pisze lekko i zarazem ciekawie. W jej powieści odnalazłam swoistą równowagę pomiędzy akcją, emocjami i tworzeniem tła dla samej historii. Sprawia to, że książkę czyta się szybko i ma się wrażenie, że świat powieści po prostu materializuje się przed oczami czytelnika z każdą przeczytaną stroną. Nieraz się wzruszyłam, czytając tą serię. Często myślałam o okrucieństwach tego świata. Na szczęście nadal istnieją dobrzy ludzie, który zmieniają ten bezlitosny świat. Polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2015-05-04, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Phillip to kolejny przygarnięty przez Raymonda i Stellę chłopak po przejściach. Teraz to jego kolej zajmowania się Sethem. Mimo, że jego agencja reklamowa znajduje się w odległym mieście, potrafi tak zorganizować sobie czas, aby mieć dla czwartego Quinna jak najwięcej czasu. Niepokoi się, gdy w pobliżu chłopca zaczyna się kręcić Sybill Griffin. Co ją łączy z Sethem oraz pozostałymi z braci? Przeczytajcie, bo więcej szczegółów nie zdradzę.
Link do opinii
Avatar użytkownika - muchowa
muchowa
Przeczytane:2014-02-01, Ocena: 5, Przeczytałem, czytam regularnie w 2014 roku,
Bardzo dobrze się czyta.
Link do opinii
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2015-06-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - Myszka96
Myszka96
Przeczytane:2014-01-12, Przeczytałam,
Inne książki autora
Burzliwa miłość
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Burzliwa miłość

Jillian Baron wychowała się w Chicago. Gdy ukochany dziadek zapisał jej w spadku wielkie ranczo, kochająca wolność i przestrzenie Jillian z radością opuściła...

Letnie rozkosze
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Letnie rozkosze

Wywiad z potworemLee Radcliffe lubi wyzwania. Postanawia przeprowadzić wywiad z Hunterem Brownem, nieuchwytnym, tajemniczym, a zarazem ogromnie poczytnym...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Frankenstein
Mary Shelley
Frankenstein
Medium z Long Island
Caputo Theresa
Medium z Long Island
Ania z Avonlea
Lucy Maud Montgomery
Ania z Avonlea
Mur
Rafał Witek
Mur
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy