Stacja miłość

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2020-01-29
Kategoria: Romans

Książka, o której mówią wszyscy! Oparta na prawdziwej historii dziewczyny i jej Mężczyzny z Pociągu.

Pewnego zwykłego dnia Maya Flowers widzi, że do jej pociągu jadącego do Londynu wsiada nowy pasażer. Nagle ten dzień przestaje być zwykłym dniem. Maya natychmiast i nieodwołalnie wie, że on jest Tym Jedynym. Czas płynie, a oni codziennie zachowują się tak samo - on jest pogrążony w lekturze książki, a ona w marzeniach o ich przyszłym, szczęśliwym życiu. W końcu Maya zbiera się na odwagę i daje Mężczyźnie z Pociągu liścik z zaproszeniem na drinka. Tak zaczyna się historia utraconych okazji i odnalezienia szczęścia tam, gdzie najmniej się go spodziewasz. Ta bazująca na prawdziwej historii powieść jest podnoszącym na duchu, afirmującym życie przypomnieniem, że podjęcie ryzyka może zmienić wszystko.

Fantastyczna historia, która pokazuje, że miłość można spotkać wszędzie!

Kup książkę Stacja miłość

Opinie o książce - Stacja miłość

Sięgając po tę książkę miałam nadzieję, że będzie to piękna i wzruszająca powieść, zwłaszcza że jest oparta na prawdziwej historii. I nie powiem, że jest to zła książka, ale mnie niestety nie kupiła. Zupełnie nie mogłam wczuć się w tę historię, nie czułam żadnych emocji podczas lektury, a to jest dla mnie zdecydowanie najważniejsze w tego typu książkach. Nie byłam w stanie się skupić na tym co czytam, do tego było zbyt wiele jak na mój gust niepotrzebnych opisów i szczegółów, które w ogóle nie wnosiły nic do tej historii. Większość bohaterów nijakich, bardzo irytujących, a romansu w romansie zbyt mało. Ta książka naprawdę miała bardzo duży potencjał, bo historia głównej bohaterki i mężczyzny z pociągu jest ciekawa i intrygująca, ale niestety długie budowanie relacji między nimi, a na koniec dość marne podsumowanie do mnie nie przemawia. Wielka szkoda, ale jestem bardzo rozczarowana.

Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix