Star Darlings. Scarlet odkrywa prawdziwą siłę. Cassie rozwija skrzydła

W prestiżowej Gwiezdnej Akademii dziewczęta z Gwiezdnej Krainy uczą się spełniać marzenia mieszkańców Świata Życzeń. Dwanaście wyjątkowych Star Darlings otrzymuje supertajne zadanie - ocalenie ukochanej krainy przed grożącym jej niebezpieczeństwem.

Tym razem w podróż do Świata Życzeń zostaną wysłane Ophelia i Cassie. Jak poradzą sobie ze swoimi zadaniami? Ophelia jest do tego rozpaczliwie nieprzygotowana. Czy Scarlet zdoła uchronić ją przed katastrofą? Z kolei Cassie zawsze obawiała się podróży do świata Życzeniowców. Na dodatek okazuje się, że jej zadanie jest jeszcze trudniejsze, niż sądziła!

Informacje dodatkowe o Star Darlings. Scarlet odkrywa prawdziwą siłę. Cassie rozwija skrzydła:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017-01-25
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Star Darlings. Scarlet odkrywa prawdziwą siłę. Cassie rozwija skrzydła

Star Darlings. Scarlet odkrywa prawdziwą siłę. Cassie rozwija skrzydła - opinie o książce

Kraina Lodu. Opowieść filmowa
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kraina Lodu. Opowieść filmowa

Nieustraszona optymistka Anna wyrusza w niebezpieczną podróż aby odszukać swoją siostrę Elsę, której lodowe moce skuły krainę Arendelle lodem...

Starożytny Egipt. Królestwo faraonów
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Starożytny Egipt. Królestwo faraonów

Egipt, kolebka jednej z najwcześniejszych i najbardziej długotrwałych cywilizacji starożytności, rozwinął swoją wyjątkową, wyrafinowaną kulturę w izolacji...