Startup bez pieniędzy

Mike Michalowicz to amerykański milioner polskiego pochodzenia. Założył swoją pierwszą firmę w wieku 24 lat. W tym samym czasie założył również rodzinę i wraz z nią przeprowadził się do jedynego miejsca na jakie było ich wówczas stać – Domu Spokojnej Starości. Tam, za niewielkie pieniądze, wynajęli sobie pokój. Aby zaoszczędzić na hotelach Mike podczas wyjazdów służbowych sypiał w salach wykładowych klientów. Po mimo braku doświadczenia, kontaktów i oszczędności odniósł sukces, na który zasługiwał, rozwijając swoje przedsiębiorstwo do wielomilionowego poziomu. A potem powtórzył to jeszcze dwukrotnie.

Jego doświadczenia, poparte sukcesami w postaci biznesowego hat-tricku, nauczyły go, że brak jakichkolwiek zasobów może stać się olbrzymim atutem, ponieważ najszybciej prowadzi do rozwoju kluczowego składnika sukcesu – innowacji.

Informacje dodatkowe o Startup bez pieniędzy:

Wydawnictwo: Gall
Data wydania: 2013-02-21
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-60968-29-1

Kup książkę Startup bez pieniędzy

Startup bez pieniędzy - opinie o książce

Mike Michalowicz0
Okładka ksiązki - Po pierwsze: ZYSK. Zmień swoją organizację w efektywną maszynę do zarabiania pieniędzy

Wyobraź sobie, że to nie ty służysz swojej firmie, lecz ona służy tobie. Wyobraź sobie, że na kolejnej inwestycji wreszcie zarobisz. Wyobraź sobie, że...