Okładka książki - Statek przeznaczenia. Część 1

Statek przeznaczenia. Część 1

Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2007-05-25
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-7480-054-9
Liczba stron: 448
Dodał/a książkę: Sławomir Krempa

Ocena: 0 (0 głosów)

Po raz pierwszy w Polsce.

W pełnym emocji zakończeniu trylogii o kupcach i ich żywostatkach Robin Hobb snuje urzekającą opowieść o kwitnącym niegdyś mieście, które znalazło się na krawędzi zniszczenia, o wspaniałym, mitycznym gatunku stworzeń, który znalazł się na granicy wymarcia oraz o klanie Vestritów, którego przeznaczenie splotło się i z miastem, i z owymi stworzeniami..

Robin Hobb debiutowała trylogią o uczniu skrytobójcy Uczeń skrytobójcy, Królewski skrytobójca i Wyprawa skrytobójcy, stając się od razu największym objawieniem literatury fantasy lat dziewięćdziesiątych. Szczególne uznanie krytyków i czytelników na całym świecie przyniosła jej umiejętność tworzenia autentycznych, nietuzinkowych postaci, jakże różnych od rzesz papierowych, podobnych do siebie jak krople wody bohaterów zaludniających karty wielu innych powieści z tego gatunku.

W skład serii Kupcy i ich żywostatki wchodzą: Czarodziejski statek (tom 1 i 2), Szalony statek (tom 1 i 2) oraz Statek przeznaczenia (tom 1 i 2)

Dotychczas ukazały się 2 trylogie o uczniu skrytobójcy Trylogia Złotoskóry: Misja błazna, Złocisty błazen, Przeznaczenie błazna oraz trylogia Skrytobójca : Uczeń skrytobójcy, Królewski skrytobójca i Wyprawa skrytobójcy).

Kup książkę Statek przeznaczenia. Część 1

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Opinie o książce - Statek przeznaczenia. Część 1

Inne książki autora
Złocisty błazen
Robin Hobb0
Okładka ksiązki - Złocisty błazen

Tworząc wspaniałe trylogie “Kupców i ich żywostatków” oraz “Skrytobójcy”, Robin Hobb dołączyła do grona najwybitniejszych autorów...

Czarodziejski statek. Część 2
Robin Hobb0
Okładka ksiązki - Czarodziejski statek. Część 2

Witryna Granice.pl poleca powieść Robina Hobb "Czarodziejski statek". Książka ta stanowi jedną z części cyklu "Kupcy i ich żywostatki" i opowiada o rozpaczliwej...

Reklamy