Sticky Pines. Potwór z jeziora Black Hole

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2021-02-24
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788328076686
Liczba stron: 304

Ocena: 4 (1 głosów)

Kontynuacja powieści Tajemnica Wielkiej Stopy, która zabiera nas z powrotem do Sticky Pines - miasteczka, w którym zdarzają się zjawiska nadprzyrodzone.

Milo wyrusza z ojcem na wycieczkę nad jezioro Black Hole, podczas gdy Lucy kontynuuje swoje poszukiwania prawdy na temat obcych z kosmosu. Gdy chłopiec odkrywa w jeziorze złowrogą, mroczną istotę, dwójka byłych przyjaciół musi ponownie połączyć siły, aby poznać jej tajemnicę - i ujść z tego z życiem.

Pełna przerażająco-zabawnych momentów powieść - pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów trzymających w napięciu historii o nadprzyrodzonych tajemnicach!

Miasteczko Sticky Pines to pełna humoru i wartkiej akcji fabuła, która wciągnie nie tylko najmłodszych czytelników. Sympatyczni, zabawni bohaterowie przypadną czytelnikom do gustu już od pierwszych stron.

Tagi:

Kup książkę Sticky Pines. Potwór z jeziora Black Hole

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Sticky Pines. Potwór z jeziora Black Hole

To kontynuacja powieści „Tajemnica Wielkiej Stopy”. Dzięki niej ponownie trafiamy do tajemniczego miasteczka Sticky Pines, w którym mają miejsce dziwne, nadprzyrodzone zjawiska. Jeśli macie odwagę, aby ponownie odwiedzić Sticky Pines, to nic Wam nie przeszkodzi w przeczytaniu tej książki.

Milo wyrusza z ojcem, jego nowym autem, na wycieczkę nad jezioro Black Hole. Podczas tej wyprawy mają wypadek. Samochód zderza się z białym jeleniem. Chłopiec widzi jak zwierzę zanurza się w wodach jeziora i … znika. Chłopcu nie daje to spokoju, dlatego kupuje kajak i robi wszystko, aby odkryć tajemnicę, którą skrywa jezioro. W tym czasie Lucy kontynuuje swoje poszukiwania prawdy na temat obcych z kosmosu żyjących w miasteczku. Staje się redaktorką szkolnej gazetki "Strażnica", bo ma nadzieję, że to ułatwi jej dotarcie do prawdy. Milo unika Lucy. Jest na nią obrażony. Dziewczynka stara się odzyskać przyjaciela i nie daje za wygraną. Gdy chłopiec odkrywa, co kryje się w jeziorze, bohaterowie ponownie łączą siły, aby poznać całą tajemnicę … i ujść z tego, z życiem.

Czy przyjaciołom uda się rozwiązać tę zagadkę? Czym lub kim jest Cosiek?

Książka obowiązkowa dla wszystkich, którzy lubią trzymające w napięciu historie o nadprzyrodzonych tajemnicach. Czyta się ją bardzo szybko, ponieważ „wciąga” … jak jezioro 😃.

Plusem tej książki jest to, iż w niczym nie przeszkadza fakt nieprzeczytania pierwszego tomu.

Link do opinii

Kup książkę Sticky Pines. Potwór z jeziora Black Hole

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Sticky Pines. Miasteczko grozy. Tajemnica Wielkiej Stopy
Dashe Roberts0
Okładka ksiązki - Sticky Pines. Miasteczko grozy. Tajemnica Wielkiej Stopy

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów trzymających w napięciu historii o nadprzyrodzonych tajemnicach! Zafascynowana niewytłumaczalnymi zjawiskami...

Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje