Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2020-03-27
ISBN: 978-83-8147-713-0

Niezwykła historia o przyjaźni, która jest największą magią na świecie

Młodzi bracia, Limbo i Heartstrink, rozpoczynają podróż życia. Z dnia na dzień porzucają wszystko to, co dobrze im znane i wyruszają w niebezpieczną drogę przez pełen tajemnic las. Magiczny świat wkrótce pochłonie ich bez reszty, a im dalej będą zagłębiali się w historię Lernejczyków i innych niezwykłych plemion, tym częściej ogarniać ich będą wątpliwości na temat tego, kim tak naprawdę są i dokąd zmierzają.

Jak zakończy się ich wielka przygoda? Czy uda im się pokonać złych magów zwanych Złodziejami Snów? Czego nauczą się podczas tej fascynującej wyprawy?

Bracia nie uszli nawet kilku kroków, gdy usłyszeli potężny wybuch rozrzucający wkoło garście iskier i płomienie. Gęsta chmura dymu otoczyła miejsce, gdzie znajdowali się kłusownicy, a kilka drzew i niektóre suche miejsca w ściółce leśnej zajęły się ogniem. Bracia, nie zastanawiając się, ruszyli w tamtą stronę, by zobaczyć, co się dzieje, i doszli do miejsca, w którym drzewa rosły rzadziej. Przykucnęli między zaroślami i przyjrzeli się całemu zajściu z bliska.

Kup książkę Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów

Opinie o książce - Stowarzyszenie wędrującego liścia i złodzieje snów

Avatar użytkownika - elamatusiak
elamatusiak

Przed Wami fantasy. Dobrze przemyślane, jeszcze lepiej napisane i sądząc po moich wyszukiwaniach internetowch nieco niedocenione. Szkoda, bo czyta się to wspaniale, ale co najważniejsze, chce się do tej historii powrócić. To taka magiczna pigułka na panującą zarazę.

W głębi lasu
Harlan Coben