Strażnicy Galaktyki. Tom 1. Brak porozumienia

Pierwszy tom przygód Strażników Galaktyki z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0.

Jak wiadomo, nic tak nie działa na kosmiczną chandrę jak dobry przekręt. Tym razem jednak Strażnicy Galaktyki porwali się z motyką na słońce i niechcący wmieszali w wojnę pomiędzy Starszymi Wszechświata - istotami równie potężnymi, co nieprzewidywalnymi! Ich intrygi mogą łatwo doprowadzić do rozpadu drużyny, szczególnie że ostatnio szwankuje w niej komunikacja. Co ukrywa Gamora? Dlaczego Groot przestał rosnąć? Co sprawiło, że Drax Niszczyciel wyrzekł się przemocy? I gdzie zniknęły niesławne Kamienie Nieskończoności, zdolne odmienić rzeczywistość?

Scenariusz tego tomu napisał Gerry Duggan, autor znany z takich serii jak ,,Deadpool" i ,,Conan - Miecz barbarzyńcy". Rysunki stworzyli Aaron Kuder i Marcus To.

Informacje dodatkowe o Strażnicy Galaktyki. Tom 1. Brak porozumienia:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2020-10-14
Kategoria: Komiksy
ISBN: 9788328196599
Tytuł oryginału: All-New Guardians of the Galaxy vol. 1: Communication Breakdown

Kup książkę Strażnicy Galaktyki. Tom 1. Brak porozumienia

Strażnicy Galaktyki. Tom 1. Brak porozumienia - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-10-19, Ocena: 4, Przeczytałem,

Strażnicy z problemami

Strażnicy Galaktyki z linii wydawniczej Marvel Now były jedną z ciekawszych serii. Wszystko dzięki temu, że za pisanie scenariuszy odpowiadał znakomity Brian Michael Bendis. Teraz ci bohaterowie powracają z nową serią pod wodzą znanego z przygód Deadpoola Gerry’ego Duggana. W efekcie dostajemy serię mniej imponującą, niż poprzednia, ale jednak całkiem udaną, serwującą nam iście epicką rozrywkę utrzymaną w klimacie kosmicznych starć.

OKP Dolores. Sieroty z Fortu Messaoud. Tom 2
Okładka ksiązki - OKP Dolores. Sieroty z Fortu Messaoud. Tom 2

Druga część gwiezdnych przygód bohaterów pragnących odkryć tajemnicę legendarnego okrętu pirackiego. Wychowana w zakonie Kościoła Nowych Pionierów osiemnastolatka...

Berserk tom 20
Okładka ksiązki - Berserk tom 20

By ocalić Cascę, Guts wkracza do Albionu, jednak na jego drodze staje okrutny Mozgus wraz z podwładnymi. Tymczasem hordy istot nie z tego świata zalewają...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;