Supercepcja. Porwanie

Tom 4 cyklu Supercepcja

Co zrobisz, by uratować najlepszego przyjaciela?

Janek, Zosia, Klara, Julka i Tymek to paczka wystrzałowych przyjaciół. Co ich łączy? Supermoce!

Janek - doskonały wzrok

Klara - perfekcyjny słuch

Julka - superczuły dotyk

Zosia - niezawodny węch

Tymek - idealny smak

Fajnie mieć kumpli, na których można polegać i którzy pomogą ci w największych tarapatach. Zdaje się, że tym razem w niezłe kłopoty wpadł Tymek. Jedyny ślad, jaki po nim pozostał, to ubrania nad rzeką. Ale umówmy się, Tymek nigdy by nie złożył ubrań w kostkę.

Grupa przyjaciół rusza na niebezpieczną akcję. Nie wiedzą, z kim przyjdzie im się zmierzyć. Ktoś zna ich sekret i chce przejąć ich moce. Tymek jest kluczem do zagadki.

Co będą w stanie poświęcić przyjaciele, by odzyskać najlepszego kumpla?

Informacje dodatkowe o Supercepcja. Porwanie:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2020-10-14

Kup książkę Supercepcja. Porwanie

Supercepcja. Porwanie - opinie o książce

Avatar użytkownika - milosnikksiazkow
milosnikksiazkow
Przeczytane:2020-12-16, Ocena: 5, Przeczytałam,

‘’..każda zagadka kryminalna jest jak kłębek wełny.. Żeby ją rozwikłać, trzeba najpierw znaleźć początek”.

Przychodzę dzisiaj do Was z recenzją ‘’Supercepcji: Porwanie’’. Przyznam się Wam szczerze, że ja dość często sięgam po młodzieżówki lub po książki dla młodszych czytelników. Dzieje się tak przeważnie wtedy, kiedy wiem, że muszę odpocząć od tych wszystkich krwistych kryminałów i thrillerów.

Pani Katarzyna Gacek miała naprawdę wyśmienity pomysł z serią tych książek bo ta pozycja jest czwartą z serii ‘’Supercepcja’’. Poznajemy w niej perypetie pięciu przyjaciół, których łączą przeróżne supermoce.

Wiem brzmi jak coś przereklamowanego ale sposób w jaki pisze autorka jest na tyle dokładny, że przez książkę się płynie. Czyta się naprawdę szybko i przyjemnie. Od pierwszej strony jest intryga, która w pewnym sensie trzyma w napięciu i z niecierpliwoscią czekamy aby dowiedzieć się jak potoczą się losy bohaterów.

Przyznam Wam jedynie, że dla starszych czytelników ta lektura może być trochę za bardzo podkolorowana ale dla młodszych zdecydowanie jest to książka, która ich zainteresuje. Kolejnym plusem jest to, że ta pozycja jest zilustrowana więc jeśli chcemy zaszczepić w pociechach chęć czytania jest to książka jak najbrdziej najlepsza na start.

Ja już teraz z niecierpliwoscią czekam na kolejne przygody bohaterów. Autorka zakończyła tę pozycję w sposób w który bym nawet nie przypuszczała przez co jeszcze bardziej podjudza to moją chęć sięgnięcia nie dość, że po poprzednie części to jeszcze po kolejne!

Wiem, że nie jest to gatunek literacki każdego z Was ale jeśli szukacie książki dla swoich pociech to nie zastanawiajcie się dwa razy bo naprawdę warto! No i jeśli macie ochotę obudzić dziecko, które w Was drzemie też zachęcam Was do tej lektury.

A wydawnictwu @znakemotikon dziękuje, że zapoznali mnie z tą autorka i jej książkami bo przepadłam i z chęcią przeczytam resztę twórczości Pani Katarzyny. ?

Supercepcja. Podwójny spisek
Katarzyna Gacek0
Okładka ksiązki - Supercepcja. Podwójny spisek

Rewelacyjny słuch, bezbłędny smak i nadzwyczajny dotyk. Czegoś tu brakuje… Julka, Klara i Tymon podejrzewają, że tajemnica niezwykłych uzdolnień...

Gra pozorów
Katarzyna Gacek0
Okładka ksiązki - Gra pozorów

Kryminał obyczajowy, przy którym zapomnisz o całym świecie. Brawurowa intryga wciąga bardziej niż niejeden serial! Milanówkiem wstrząsa wieść o zaginięciu...