Supercepcja. Szósty zmysł

Tom 5 cyklu Supercepcja

Co zrobisz by uchronić swoich przyjaciół przez groźnym niebezpieczeństwem?

Janek, Zosia, Klara, Julka i Tymek to paczka wystrzałowych przyjaciół. Co ich łączy? Supermoce!

Janek - doskonały wzrok

Klara - perfekcyjny słuch

Julka - superczuły dotyk

Zosia - niezawodny węch

Tymek - idealny smak

Tymek zaginął. I wciąż nie wiadomo, co się z nim stało. Ale od czego ma się przyjaciół? Tylko tym razem, w niebezpiecznej misji może wziąć udział jedynie Zosia i Janek. Czy poradzą sobie sami, bez kumpli i ich supermocy?

Szczęśliwie uświadamiają sobie, że istnieje jeszcze szósty zmysł. To oznacza, że istnieje ktoś, kto tak jak oni, posiada super zdolności i może im pomóc odnaleźć przyjaciół.

Tymczasem na ich trop wpadli już porywacze.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Supercepcja. Szósty zmysł:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-05-19

Tagi: Dzieci od ok. 10 lat bóg

Kup książkę Supercepcja. Szósty zmysł

Supercepcja. Szósty zmysł - opinie o książce

Dziś u mnie wielka premiera.
Czekam na nią z wielkimi emocjami.

"Supercepcja- szósty zmysł"
Katarzyna Gacek @gacekpisze
@znakemotikon

Co zrobisz by uchronić swoich przyjaciół przez groźnym niebezpieczeństwem?
Janek, Zosia, Klara, Julka i Tymek to paczka wystrzałowych przyjaciół.
Co ich łączy? Supermoce!
Poznajcie ich Supermoce, i każdy ma inną.
Janek ‒ doskonały wzrok
Klara ‒ perfekcyjny słuch
Julka ‒ superczuły dotyk
Zosia ‒ niezawodny węch
Tymek ‒ idealny smak

W piątej części "Supercepcji" zaginął Tymek. I nie wiadomo, co się z nim stało.
Tymczasem na ich trop wpadli już porywacze.

A co się stanie dalej przekonajcie się sami.

Uwielbiam "Supercepcję", a "Szósty Zmysł" mnie nie zawiódł. Nie byłam w stanie się od niej oderwać!
Bohaterowie są wciąż cudownie sympatyczni i odkrywają przed nami kolejne swoje zalety, a intryga się zagęszcza! A przy tym powieść urywa się w tak niesamowitym momencie, że z jeszcze większą niecierpliwością czekam na kolejny tom! A wiem, że niedługo będzie....

„Supercepcja” jest znakomita, a autorka po prostu genialna! Trzeba więcej takich Pisarzy! Jestem szczęśliwa, ze mogę Wam polecić tak znakomite książki.

Gorąco polecam! Warto! Jeśli nie znacie jeszcze serii "Supercepcji" - cudownej literatury fantastycznej bez magii to zachęcam do sięgnięcia po 1 tom i rozpocznijcie przygodę z Supermocami.

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2021-05-31, Ocena: 6, Przeczytałam,

,, W tym momencie ten sam głos, który wcześniej powstrzymał Aurelię od kłótni z mamą, kazał jej popatrzeć na drzewo, pod którym siedziała rodzina z dzieckiem(...) I nagle Aurelia poczuła, że musi coś zrobić".

Nawet nie macie pojęcia jak ja bardzo jestem przejęta i szczęśliwa, że mogłam poznać tak wspaniałą serię książek! Ja je po prostu kocham! Te wszystkie dzieciaki są po prostu wspaniałe! Uosabiają nie tylko super zmysły, ale i wspaniałe cechy charakteru. Mamy tu dziewczynkę, która nigdy się nie poddaje i chłopca, który musi wszystko wiedzieć. Są też inni, ale co za sens miałoby czytanie, gdybym wszystko wam zdradziła...Niemniej jednak stwierdzam, że ta część podoba mi się najbardziej. Może dlatego, że mamy tu nagły zwrot akcji. Czytając całą serię w ogóle nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Aż ciarki miałam na plecach, kiedy dochodząc do końca przekonałam się, że kolejna część po prostu musi tu powstać. Skończyła się tak niewiarygodnie, aż odebrało mi mowę. Mam tylko nadzieję, że autorka nigdy nie zakończy tej serii i co rusz w kolejnych częściach będziemy natrafiać na niezwykłe przygody bohaterów.
Może to głupie, ale czytając ta serię czułam , że żyję. Mamy tu wszystkie pragnienia nastolatków, którzy zawsze mają na kim polegać. Przyjaźń ma u nich pierwszeństwo, często kosztem nawet własnych pragnień. Ja nie potrafiłam się od niej oderwać. Rozpoczynają jej czytanie po prostu wiedziałam, że muszę jak najszybciej ją skończyć. To zupełnie jak magnez, który przyciąga nas bardziej, im bliżej jesteśmy końca. Po jej przeczytaniu wierzymy w miłość, przyjaźń, opiekuńczość i poświecenie. Daje nam oparcie w trudnych chwilach, choć nic takiego nie robi. Wystarczy, że jest.
Najszczerzej z całego serca polecam ją nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Nawet kiedy bohaterom dzieje się krzywda, my odbieramy to jako własną naukę. Po prostu przefantastyczna! Mam głęboką nadzieję, że autorka nigdy nie zrezygnuje z zakończenia tej serii. Będę głęboko w to wierzyła jak jedna z bohaterek, która nigdy się nie poddaje:-)

Supercepcja. Wielka ucieczka
Katarzyna Gacek0
Okładka ksiązki - Supercepcja. Wielka ucieczka

Poznaj paczkę wystrzałowych przyjaciół. Co ich łączy? Supermoce! Janek - doskonały wzrok Klara - idealny słuch Julka - superczuły dotyk Zosia - niezawodny...

Supercepcja. Porwanie
Katarzyna Gacek0
Okładka ksiązki - Supercepcja. Porwanie

Co zrobisz, by uratować najlepszego przyjaciela? Janek, Zosia, Klara, Julka i Tymek to paczka wystrzałowych przyjaciół. Co ich łączy? Supermoce...