Świątynia na bagnach

Tom 1 cyklu Bramy ze złota

Rzucony wyrokiem kapryśnych bogów poza granice znanego sobie świata, Zahred tkwi pośród trzęsawisk i moczarów.
Nawet jego klątwa nie działa tu tak, jak powinna. Los splata ścieżki śmiertelnych tak, że odnajduje go tam – zawieszonego pomiędzy życiem a śmiercią– młody, niewinny chłopiec. Co może stać się z umysłem dziecka, widzącego na własne oczy, że nie wszystko na świecie poddane jest tym samym prawom? Co stanie się, kiedy zwyczaj zamieni się w obrządek,
a nawyk stanie się świętym rytuałem?

Poznaj opowieść o zaufaniu i zdradzie, miłości i nienawiści oraz o zaślepieniu przekonaniami.
Opowieść o przelanej krwi, którą zmyć można tylko następną krwią. O bogu-człowieku, uwięzionym w pozłacanej klatce gmachu wzniesionego ku jego czci.

Z mętnej, czarnej wody wyłania się świątynia na bagnach.

Informacje dodatkowe o Świątynia na bagnach:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2019-04-24
ISBN: 978-83-7964-406-3

Kup książkę Świątynia na bagnach

Świątynia na bagnach - opinie o książce

Ciekawa fabuła i dobrze rozpisana, stopniowe dawkowanie napięcia i odkrywanie kolejnych kart i informacji. Przyjemna lektura ;)

Bogowie Pustyni
Michał Gołkowski0
Okładka ksiązki - Bogowie Pustyni

Jeden lud, jedna rada, jedna władza! Stary król nie żyje, zrzucony z tronu przez falę największego powstania ludowego, jakiego zaznała dolina Rzeki. Wygłodniali...

Bramy ze złota. Zmierzch Bogów
Michał Gołkowski0
Okładka ksiązki - Bramy ze złota. Zmierzch Bogów

Wojna! Mury Konstantynopola jęczą pod naporem machin oblężniczych emira Maslamy, pchanego do walki przez ambicję, zemstę i honor. Atak za atakiem rozbija...